Quantcast

Sta igrate trenutno?

dakyorlando

Elita
Moderator
Poruka
22.540
Serious-Sam-4-Free-Download.jpg

Šta znam. Nije loše, ali prvi deo mi je ipak bolji.

bmaxa

Veoma poznat
Poruka
12.641
VR Chat. Jako interesantna igra. Juče sam do jedan pričao sa dvoje iz Virdžinije i jednim iz neke meni nepoznate zemlje. Uglavnom postoje svetovi (sobe) gde možete ući u pridružiti se ostalim saigračima iz celog sveta da ćaskate. Imate sopstveni avatar što je pravo ludilo šta sve može.

Igra je besplatna ako nekoga zanima: https://store.steampowered.com/app/438100/VRChat/
A sto se zove VR chat? To me potseca na onaj VR headset (obicno igreo koje su ekszluiva za to imaju to u nazivu):P

bane

Primećen član
Poruka
554
VR Chat. Jako interesantna igra. Juče sam do jedan pričao sa dvoje iz Virdžinije i jednim iz neke meni nepoznate zemlje. Uglavnom postoje svetovi (sobe) gde možete ući u pridružiti se ostalim saigračima iz celog sveta da ćaskate. Imate sopstveni avatar što je pravo ludilo šta sve može.

Igra je besplatna ako nekoga zanima: https://store.steampowered.com/app/438100/VRChat/
A sta je cilj igre?

gost 424993

Contributor
Poruka
10.374
A sta je cilj igre?
Druženje. Okupite se u nekom svetu (zavisi kako je dizajniran) i šetate naokolo, prilazite jedni drugima i pričate. Pričaju različitim jezicima ali većina govori engleski. Često posećujem sobu gde svako može da nastupa. Bina, okupimo se, sednemo i slušamo bilo koga ko želi da svira/peva.

Uglavnom je druženje. Glavno pravilo je da se svi smatraju muškarcem dok se ne dokaže suprotno. Jer i muško može imati avatar kao žena. Evo moj avatar:
3bfaf9e1-bea6-4ad6-a32e-60c669786d29.jpg

dakyorlando

Elita
Moderator
Poruka
22.540
American Truck Simulator. Skinuo ga najviše da bih ga uporedio sa igrom istog proizvođača koja u nazivu ima Euro umesto American i vidim ima li nekih poboljšanja. Pa... nisu nešto mnogo upadljiva, igra se i dalje drži svog oprobanog recepta, ali ima ponekih inovacija tu i tamo. U svakom slučaju, vrlo opuštajuća igra koja fino smiruje živce.

bmaxa

Veoma poznat
Poruka
12.641
American Truck Simulator. Skinuo ga najviše da bih ga uporedio sa igrom istog proizvođača koja u nazivu ima Euro umesto American i vidim ima li nekih poboljšanja. Pa... nisu nešto mnogo upadljiva, igra se i dalje drži svog oprobanog recepta, ali ima ponekih inovacija tu i tamo. U svakom slučaju, vrlo opuštajuća igra koja fino smiruje živce.
To igra dete, miroljubiva i korisna igra ;)
Inace ne dam detetu da igra krvolocne igre.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.