Дади Poznat Poruka 8.502 24.05.2011. u 04:25 - Šta igrate sada ili ste upravo završili? #1 Prešao sve živo što je aktuelno ove godine pa sad od smora igram Hydrophobia.. veri veri lou badzet
Grof Vronski Legenda Poruka 60.495 24.05.2011. u 04:39 - Šta igrate sada ili ste upravo završili? #2 Igr'o bih lastiš, no me noge izdaše....!
Дади Poznat Poruka 8.502 24.05.2011. u 13:34 - Šta igrate sada ili ste upravo završili? #3 pa ti onda drži lastiš drugim curicama dok igraju
Grof Vronski Legenda Poruka 60.495 24.05.2011. u 15:18 - Šta igrate sada ili ste upravo završili? #4 loodakris: pa ti onda drži lastiš drugim curicama dok igraju Kliknite za proširenje... Ene....! Fine ideje. A,jel se to računa ? Mislim,priznaje.....!?
loodakris: pa ti onda drži lastiš drugim curicama dok igraju Kliknite za proširenje... Ene....! Fine ideje. A,jel se to računa ? Mislim,priznaje.....!?
Дади Poznat Poruka 8.502 25.05.2011. u 15:32 - Šta igrate sada ili ste upravo završili? #5 pa kako ne i ti si u igri... da nema tebe morale bi da pronađu neko drvo ili kakvu banderu ju ju sačuvaj bože
pa kako ne i ti si u igri... da nema tebe morale bi da pronađu neko drvo ili kakvu banderu ju ju sačuvaj bože
Platin Legenda Moderator Poruka 51.245 27.05.2011. u 23:08 - Šta igrate sada ili ste upravo završili? #6 Igram razne stvari... ali ima par stvari preko neta gde je bio pocetak servera... i kraja nema, to ne moze da se zavrsi
Igram razne stvari... ali ima par stvari preko neta gde je bio pocetak servera... i kraja nema, to ne moze da se zavrsi
smart*exe Aktivan član Poruka 1.363 10.06.2011. u 19:00 - Šta igrate sada ili ste upravo završili? #7 Ja se igram sa slinom, vrtim je po prstima, bas interesantno!
Hot4U Zainteresovan član Banovan Poruka 111 10.06.2011. u 22:32 - Šta igrate sada ili ste upravo završili? #8 Igram Cod6
Boki Buduća legenda Poruka 25.947 28.06.2011. u 22:20 - Šta igrate sada ili ste upravo završili? #9 Tema ove tematike vec postoji: http://forum.krstarica.com/showthread.php/302018-Sta-igrate-trenutno... ...i iz tog razloga ova ide pod kljuc...
Tema ove tematike vec postoji: http://forum.krstarica.com/showthread.php/302018-Sta-igrate-trenutno... ...i iz tog razloga ova ide pod kljuc...