Koristite zastareli pregledač. Možda neće pravilno prikazivati ove ili druge veb strane. Trebalo bi da ga nadogradite ili koristite alternativni pregledač.
Шта мислите, да ли би наша власт у сред Србийе направила спомѣник Анту Павелићу или турским дахийам, уколико би ЕУ или Запад то тражили од нас? Наравно у име помирења на простору бивше Йугославийе?
Ова власт би љубила дупе свима , йер су уништили домаћу привреду и друштво, па траже излаз на све начине. Срамна гарнитура режимлийа, никад гора власт и Тадић(сарайлийа-црногорийанац),Дачић призренац(ко зна ко йе), ШуНатовац,Динкић-деструктор,Цветковић, Чанак-личанин, Чеда из Индийе,, ...
Шта мислите, да ли би наша власт у сред Србийе направила спомѣник Анту Павелићу или турским дахийам, уколико би ЕУ или Запад то тражили од нас? Наравно у име помирења на простору бивше Йугославийе?