Шта йе све власт спремна учинити за улазак у ЕУ?

gost 246399

Aktivan član
Poruka
1.554
Шта мислите, да ли би наша власт у сред Србийе направила спомѣник Анту Павелићу или турским дахийам, уколико би ЕУ или Запад то тражили од нас? Наравно у име помирења на простору бивше Йугославийе?
 
Ова власт би љубила дупе свима , йер су уништили домаћу привреду и друштво, па траже излаз на све начине. Срамна гарнитура режимлийа, никад гора власт и Тадић(сарайлийа-црногорийанац),Дачић призренац(ко зна ко йе), ШуНатовац,Динкић-деструктор,Цветковић, Чанак-личанин, Чеда из Индийе,, ...

Зло и наопако,али преживећемо.
 
Шта мислите, да ли би наша власт у сред Србийе направила спомѣник Анту Павелићу или турским дахийам, уколико би ЕУ или Запад то тражили од нас? Наравно у име помирења на простору бивше Йугославийе?

sad je sve moguce.
 

Back
Top