Sta hrvati imaju protiv srpskog jezika?

Registrovao sam se na jednom hrvatskom forumu zbog teme ''Najbolje Godine''(serija)
I pisao sam pristojno i normalno, ali na srpskom... I posle par sati bio sam banovan, i razlog je bio ''trolovanje'', a ispod toga pisla mi je moderatorka P.S. Na ovom forumu mozes pisat samo na hrvatskom!

Pa hrvatski forum , Neznam sta ti nije jasno . Oni su tamo hrvati .\
To sto mi ovamo u Srbiji nismo Srbi , ne menja cinjenicu da su oni tamo hrvati .
 
Registrovao sam se na jednom hrvatskom forumu zbog teme ''Najbolje Godine''(serija)
I pisao sam pristojno i normalno, ali na srpskom... I posle par sati bio sam banovan, i razlog je bio ''trolovanje'', a ispod toga pisla mi je moderatorka P.S. Na ovom forumu mozes pisat samo na hrvatskom!

Optereceni su Hrvati sa srpskim jezikom kao i Crnogorci i Makedonci... U Federaciji je zabranjena cirilica... U Sloveniji ne znam kako je...
 
Registrovao sam se na jednom hrvatskom forumu zbog teme ''Najbolje Godine''(serija)
I pisao sam pristojno i normalno, ali na srpskom... I posle par sati bio sam banovan, i razlog je bio ''trolovanje'', a ispod toga pisla mi je moderatorka P.S. Na ovom forumu mozes pisat samo na hrvatskom!
To na forum.hru?ma...ti baniraju svakih 2 dana zbog gluposti.Eno,ja sam jednom raspravljao sa nekim feministicama,sasvim normalno a one me prijavile da ih zivciram i tako me banirali jer sam ih "zivcira".Glup forum ka *****...Zato je dobro ovdi,koliko god zajebava nece me banirat :D
 
moraš da poštuješ domaćina.
trebao si da govoriš "njihovim" jezikom i da se izviniš ako ne potrefiš neku reč

a to što ni tebi ni njima očigledno ne treba prevodilac i što će oni da očigledno ispadnu glupi zbog toga, je vesela okolnost koju si trebao da iskoristiš..

diplomatija bato..
učiniti neprijatelja smešnim, a ne besnim..to je caka
 
To na forum.hru?ma...ti baniraju svakih 2 dana zbog gluposti.Eno,ja sam jednom raspravljao sa nekim feministicama,sasvim normalno a one me prijavile da ih zivciram i tako me banirali jer sam ih "zivcira".Glup forum ka *****...Zato je dobro ovdi,koliko god zajebava nece me banirat :D

Jeste, taj forum, samo je meni moderatrica izrazito u P.S.-u rekla da je zato što ne pišem hrvatskim! :confused:
Ma krstarica je najbolja! :)
 
Registrovao sam se na jednom hrvatskom forumu zbog teme ''Najbolje Godine''(serija)
I pisao sam pristojno i normalno, ali na srpskom... I posle par sati bio sam banovan, i razlog je bio ''trolovanje'', a ispod toga pisla mi je moderatorka P.S. Na ovom forumu mozes pisat samo na hrvatskom!

Koji si uopste djavo trazio na njihovim forumima,nek ti je za nauk,sami se guzite tamo pa vam djavo kriv
 

Back
Top