Hriscanin.Hriscanin
Poznat
- Poruka
- 8.529
Registrovao sam se na jednom hrvatskom forumu zbog teme ''Najbolje Godine''(serija)
I pisao sam pristojno i normalno, ali na srpskom... I posle par sati bio sam banovan, i razlog je bio ''trolovanje'', a ispod toga pisla mi je moderatorka P.S. Na ovom forumu mozes pisat samo na hrvatskom!
I pisao sam pristojno i normalno, ali na srpskom... I posle par sati bio sam banovan, i razlog je bio ''trolovanje'', a ispod toga pisla mi je moderatorka P.S. Na ovom forumu mozes pisat samo na hrvatskom!

