Šta hoće Srbi od Hrvata? (vol. 2)

"Ja hocu samo da sviiiiram, da se otkacim i to je sve" Bajker

Evo nesto od mene za moje srpske prijatelje.

Вратите што сте отели и протерали, престаните да славите геноцид над Србима.
Хрватска је пред очима читаве Европе опљачкала и протерала стотине хиљада Србе који су живели тамо
http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...21-Стразбур-да-реагује-на-пљачку-имовине-Срба
Стотине хиљада протераних Срба. Хрвати продају и издају српску имовину. Одлука Хрватске о имовини доказ непријатељске политике према Србији
http://www.politika.rs/sr/clanak/415618/Hrvati-prodaju-i-izdaju-srpsku-imovinu
 
Ne znam, nisam brojao, ali ima dosta Srba uz BiH, BL npr...
Mali je to procenat Srba iz BiH koji ljeti idu u Hrvatsku od svih destinacija. Evo ja sam prošle godine bio u julu u Orebiću,a moji roditelji bili u Trogiru u septembru. Tablice iz Srbije rijetko da sretneš i u jednom i u drugom mjestu. Nešto malo konobarišu Srbijanci na Korčuli ali sitno sve. Srba iz BiH slabo. Kažu ima ih na Istri ljeti i na području Makarske. U Makarskoj je ljeti najmanje Hrvata. Najviše je Bošnji,preko 50% onda dolaze stranci i Srbi iz RS.Samo oni koji imaju vikendice dole odu ili kao što moj slučaj, naši prijatelji imaju dole vikendice.
 
1944 NDH je bila etnički čista. Ne idealnih 3%, ali to je dostignuto 1995.

Čuj pak ovu... :hahaha:

NDH ne da nije bila etnički čista, nego nije imala stvarnu vlast na pola nominalne teritorije, pola od onog što se danas prikazuje na kartama kao NDH nije uopće bilo pod stvarnom vlašću države...

Da je NHD sprovela etničko čišćenje onda 1945. u Hrvatskoj i BiH ne bi bilo nijednog Srbina, a kao što znamo bilo ih je, i to podosta, milion i pol...
 
Točno, u stoljeću sedmom smo istrijebili Avare i naselili Hrvatsku, jbg, da nismo mi njih oni bi nas...

Nisam mislio na Avare, a i nije se to desilo tad. Već su prosto Hrvati u moderno doba katoličenjem i kroatizacijom drugih sklepani kao nacija, pa potom proterali civilizovano latinsko stanovništvo odatle i preuzeli im kulturna dostignuća, a isto važi kasnije i za civilizovane Mađare i ostale...
 

Back
Top