Šta doručkujete na poslu.?

  • Začetnik teme Začetnik teme Nina
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Cezar salatu ili Bečku šniclu bez hleba sa nekom salatom ili Vlašku salatu na stiropor ili onu gotovu salatu od tunjevine i nečega plus štapić sa maslinama iz pekare ili Banatsku savijaču, ali to jednom u par meseci kad mi dođe. To ako kupujem. Nekad kuvana jaja ponesem, dodam nešto, nekad ulupam dva jaja i gore tortilja, pa nešto ubacim unutra. Kako kad, ali bez ideja sam već, i da nosim i da kupim.
 
Ako nemate organizovan dorucak tamo gde radite , šta doruckujete.?
Da li dorucak kupujete u pekari ili ga ponesete od kuce ?
Šta preporucujete za dorucak ?
mani ceo taj koncept tzv obroka bezveze
jedem kad ogladnim i to je to
prirodni zakoni rules :D vs na zvono i Pavlovljev reflex, al kapiram da i takvih ima i to nije moj problem

i posebno mi je bilo imbecilno ono - uobrocite bebu :roll: :lol:
suma sumarum - il smo prirodni il smo normalni, tj normirani
 
Cezar salatu ili Bečku šniclu bez hleba sa nekom salatom ili Vlašku salatu na stiropor ili onu gotovu salatu od tunjevine i nečega plus štapić sa maslinama iz pekare ili Banatsku savijaču, ali to jednom u par meseci kad mi dođe. To ako kupujem. Nekad kuvana jaja ponesem, dodam nešto, nekad ulupam dva jaja i gore tortilja, pa nešto ubacim unutra. Kako kad, ali bez ideja sam već, i da nosim i da kupim.
Ja sam mislila da ti šiješ kod kuće?
 

Back
Top