sta doista mislite

mačka zagrebačka

Stara legenda
Moderator
Poruka
82.235
Inspirirana razgovorom na jednoj drugoj temi naslova da li ste ljubazni i odgovorom koji me potaknuo na razmisljanje otvaram ovu temu
da bi znali o cemu se radi evo ukratko:
Na pitanje da li ste ljubazni iskren i zanimljiv odgovor glasio je
Lažno sam i na silu ljubazan
Nadrkan sam po prirodi i nestrpljiv


odmah proradila macja zelja za zezanjem i zajebbancijom :zloca:

:lol: bas si me nasmijao
zamisljam Te kako izadjes na spoj s nekom zenom pa si lazno i na silu ljubazan a u glavi nadrkan i nestrpljiv :zcepanje:a njoj se priiiia ili sece :lol: da mi je znati sta mislis u tim trenucima

shvatio covjek da sam raspolozena pa odgovara u slicnom tonu :zkez:

Volim "bezobrazne"
Ali ne one koje se inate, već da su bezobrazne kad


:mace: :zper: mislis onako bezobrazne kad ne znas da li da :prpa:ili ipak da probas :lol:

on ce na to:
Mnogo pitaš :lol:
Nije tema adekvatna da odgovorim :malav:

I zato da vidimo

sta doista razmisljate kada ste na nekom spoju s nekom osobom

iskustva, anegdote primjeri :ceka:
 
Inspirirana razgovorom na jednoj drugoj temi naslova da li ste ljubazni i odgovorom koji me potaknuo na razmisljanje otvaram ovu temu
da bi znali o cemu se radi evo ukratko:
Na pitanje da li ste ljubazni iskren i zanimljiv odgovor glasio je
Lažno sam i na silu ljubazan
Nadrkan sam po prirodi i nestrpljiv


odmah proradila macja zelja za zezanjem i zajebbancijom:zloca:

:lol: bas si me nasmijao
zamisljam Te kako izadjes na spoj s nekom zenom pa si lazno i na silu ljubazan a u glavi nadrkan i nestrpljiv :zcepanje:a njoj se priiiia ili sece :lol: da mi je znati sta mislis u tim trenucima

shvatio covjek da sam raspolozena pa odgovara u slicnom tonu :zkez:

Volim "bezobrazne"
Ali ne one koje se inate, već da su bezobrazne kad


:mace: :zper: mislis onako bezobrazne kad ne znas da li da :prpa:ili ipak da probas :lol:

on ce na to:
Mnogo pitaš :lol:
Nije tema adekvatna da odgovorim :malav:

I zato da vidimo

sta doista razmisljate kada ste na nekom spoju s nekom osobom

iskustva, anegdote primjeri :ceka:
Pa on nije istinu rekao, ne postoji ljubaznije biće od njega, hodajuće srce, sve i svakoga voli, nije nikada nadrkan :)
 
eto, meni je recimo bilo zabavno "skakati po zivcima" nekim dragim ljudima

dakle, kada sam shvatila koliko nervira kada netko stalno prica jednu te istu stvar kao da prica prvi put (nije baka bila kriva sto je postala dementna) to sam iskoristila za testiranje tipova :zloca:

dakle, izadjemo an, sjedimo priamo a ja istu pricu tijekom veceri prvi put, drugi put, nakon sat vremena opet a tip ladno slusa kao da nikad cuo nije :rotf: da nisam tako flegmaticna i blentava tocno bi sama sebi najprije dosadila
 
eto, meni je recimo bilo zabavno "skakati po zivcima" nekim dragim ljudima

dakle, kada sam shvatila koliko nervira kada netko stalno prica jednu te istu stvar kao da prica prvi put (nije baka bila kriva sto je postala dementna) to sam iskoristila za testiranje tipova :zloca:

dakle, izadjemo an, sjedimo priamo a ja istu pricu tijekom veceri prvi put, drugi put, nakon sat vremena opet a tip ladno slusa kao da nikad cuo nije :rotf: da nisam tako flegmaticna i blentava tocno bi sama sebi najprije dosadila

Bezobrazluk
 
...bila mi je prijatna jedna krupije_Dama,
na 6. spratu Beogradjanke...ona na Blek_dzeku
i oplete me svaku vecer oko 4.oo...onda podjemo u Tamis / Pancevo/
do 5...sat ali ipak...i tako to...
jedne veceri pogubim opet i oslonim glavu o astal i pogledam u njenom pravcu...
...dobijem na neku foru tell...
I setamo nedjelju dana a i prije njenog posla a zabranjeno s Igracima...ali, zabranjeno jebbe...
no...setamo tako okrajcima Banjice i Miljakovca i dodjosmo do,Stupice...Park i ona treba da ide a mene ne pusta neodluka
i strah od pocetka a Ona ce,- ti bi mene, cini me / ono bezobrazno/...zagrlio sam je i nijesam prestao smijati se ...tako je to islo dugo i dugo,
a i sta bi drugo...
 
Mislio je na agresivnost valjda, a ne na podiebavanje. Ima jedna ovde za tog tipa iz uvodne poruke, trazi muza, opipace ga za stolom jer je interesuje, rece mu sta zeli da mu radi, povesce ga sa tanjira u wc, i tako to. Valjda je na to mislio, a ne da ga pravi majmunom.

Ma ne znam na sta je mislio, ja jednostavno volim vidjeti koliko mogu :lol: pogotovo prije dok sam bila mladja, u svemu
 
Cockteasing, teski bezobrazluk

Gonjo ja davno jednu amerikanku mjesec dana, nece da se vidi, ne odgovara na poruke. Jednu noc, kasno, zove. Dodji na veceru.
Odem ja, cista kuca, sve bijelo, ona sportski cista sredjena. Vecera na balkonu, svjeze narazeno povrce i voce. Nakon vecere da mi pokaze stan, i spavacu sobu. Ja skocim na krevet. I ona.
I nece da se skine. Igra se sa mnom, skinula me, ali ona nece. Erekcija do plafona. Pa gore, pa dole, pa opet. Ja molim, probam, hajde ovo, hajde ono. Ne. I tako sat po, dok ona nije rekla dosta. I otisao sam bez sretnoga kraja.
Boze sacuvaj, kakve ste! Bezobrazluk.
 
Cockteasing, teski bezobrazluk

Gonjo ja davno jednu amerikanku mjesec dana, nece da se vidi, ne odgovara na poruke. Jednu noc, kasno, zove. Dodji na veceru.
Odem ja, cista kuca, sve bijelo, ona sportski cista sredjena. Vecera na balkonu, svjeze narazeno povrce i voce. Nakon vecere da mi pokaze stan, i spavacu sobu. Ja skocim na krevet. I ona.
I nece da se skine. Igra se sa mnom, skinula me, ali ona nece. Erekcija do plafona. Ja molim, probam, hajde ovo, hajde ono. Ne. I tako sat po, dok ona nije rekla dosta. I otisao sam bez sretnoga kraja.
Boze sacuvaj, kakve ste! Bezobrazluk.

pa kad nisi naisao na neku normalnu nadrkkanu i nestrpljivu :lol:
 
Cockteasing, teski bezobrazluk

Gonjo ja davno jednu amerikanku mjesec dana, nece da se vidi, ne odgovara na poruke. Jednu noc, kasno, zove. Dodji na veceru.
Odem ja, cista kuca, sve bijelo, ona sportski cista sredjena. Vecera na balkonu, svjeze narazeno povrce i voce. Nakon vecere da mi pokaze stan, i spavacu sobu. Ja skocim na krevet. I ona.
I nece da se skine. Igra se sa mnom, skinula me, ali ona nece. Erekcija do plafona. Pa gore, pa dole, pa opet. Ja molim, probam, hajde ovo, hajde ono. Ne. I tako sat po, dok ona nije rekla dosta. I otisao sam bez sretnoga kraja.
Boze sacuvaj, kakve ste! Bezobrazluk.
Možda je Amerikanac :D
 
Cockteasing, teski bezobrazluk

Gonjo ja davno jednu amerikanku mjesec dana, nece da se vidi, ne odgovara na poruke. Jednu noc, kasno, zove. Dodji na veceru.
Odem ja, cista kuca, sve bijelo, ona sportski cista sredjena. Vecera na balkonu, svjeze narazeno povrce i voce. Nakon vecere da mi pokaze stan, i spavacu sobu. Ja skocim na krevet. I ona.
I nece da se skine. Igra se sa mnom, skinula me, ali ona nece. Erekcija do plafona. Pa gore, pa dole, pa opet. Ja molim, probam, hajde ovo, hajde ono. Ne. I tako sat po, dok ona nije rekla dosta. I otisao sam bez sretnoga kraja.
Boze sacuvaj, kakve ste! Bezobrazluk.
Pa to je zbog toga da bi došao opet…po nastavak. :D
 
I zato da vidimo

sta doista razmisljate kada ste na nekom spoju s nekom osobom

iskustva, anegdote primjeri :ceka:

...ako mi se ne svidja razmisljam kako da skratim postupak, odem kuci i pogledam neki film...:malav:

Salim se naravno, sto bih izasla na spoj sa nekim ko mi se ne svidja u nekom smislu...dakle, sto bi uopste o icemu bitnom razmisljala, samo upijam ambijent, pricam, ucestvujem u prici, zezam se. smejem se kad mi je smesno, zavodim kad mi je do zavodjenja...
 
Inspirirana razgovorom na jednoj drugoj temi naslova da li ste ljubazni i odgovorom koji me potaknuo na razmisljanje otvaram ovu temu
da bi znali o cemu se radi evo ukratko:
Na pitanje da li ste ljubazni iskren i zanimljiv odgovor glasio je
Lažno sam i na silu ljubazan
Nadrkan sam po prirodi i nestrpljiv


odmah proradila macja zelja za zezanjem i zajebbancijom:zloca:

:lol: bas si me nasmijao
zamisljam Te kako izadjes na spoj s nekom zenom pa si lazno i na silu ljubazan a u glavi nadrkan i nestrpljiv :zcepanje:a njoj se priiiia ili sece :lol: da mi je znati sta mislis u tim trenucima

shvatio covjek da sam raspolozena pa odgovara u slicnom tonu :zkez:

Volim "bezobrazne"
Ali ne one koje se inate, već da su bezobrazne kad


:mace: :zper: mislis onako bezobrazne kad ne znas da li da :prpa:ili ipak da probas :lol:

on ce na to:
Mnogo pitaš :lol:
Nije tema adekvatna da odgovorim :malav:

I zato da vidimo

sta doista razmisljate kada ste na nekom spoju s nekom osobom

iskustva, anegdote primjeri :ceka:

Da nije forumas ? Imamo jtakvih ovde
 

Back
Top