Sta dobijete izigravanjem napaljenih nedostiznih riba???

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Drage nase devojke,

Mene zanima sta vi dobijete izigravanjem nedostiznih riba. Posebno je ta pojava vezana za Beograd. Sve manje momaka prilazi, to i citam i cujem. I onda kad izadjem zaista vidim istinu, sve devojke ajde ne bas sve ali 99% paraju nosevima nebo, izigravaju neku nedostiznost, izraz lica im je "zaklacu te ako mi pridjes" i od nas se onda ocekuje da im pridjemo. I ne samo da tako izgledate tako se i ponasate. Odbojno, napaljeno. Niko od nas nema problema da bude odbijen naravno sve je to ljutski, ali vi odbijete coveka tako arogantno, tako drsko i tako bezobrazno i napaljeno da mu se slosi zivot, ili ga naterate da vam vrati istom merom. Ne poznajem momka koji nije doziveo neprijatnosti i to vise puta. A pri tome prilazi sasvim ok i normalno.

Pa me zanima sta dobijete takvim ponasanjem?
 
AcaBg82:
Drage nase devojke,

Mene zanima sta vi dobijete izigravanjem nedostiznih riba. Posebno je ta pojava vezana za Beograd. Sve manje momaka prilazi, to i citam i cujem. I onda kad izadjem zaista vidim istinu, sve devojke ajde ne bas sve ali 99% paraju nosevima nebo, izigravaju neku nedostiznost, izraz lica im je "zaklacu te ako mi pridjes" i od nas se onda ocekuje da im pridjemo. I ne samo da tako izgledate tako se i ponasate. Odbojno, napaljeno. Niko od nas nema problema da bude odbijen naravno sve je to ljutski, ali vi odbijete coveka tako arogantno, tako drsko i tako bezobrazno i napaljeno da mu se slosi zivot, ili ga naterate da vam vrati istom merom. Ne poznajem momka koji nije doziveo neprijatnosti i to vise puta. A pri tome prilazi sasvim ok i normalno.

Pa me zanima sta dobijete takvim ponasanjem?

traže originalnost brate... 8) a kad ti dobiješ nogu one svršavaju u momentu
 
AcaBg82:
Drage nase devojke,

Mene zanima sta vi dobijete izigravanjem nedostiznih riba. Posebno je ta pojava vezana za Beograd. Sve manje momaka prilazi, to i citam i cujem. I onda kad izadjem zaista vidim istinu, sve devojke ajde ne bas sve ali 99% paraju nosevima nebo, izigravaju neku nedostiznost, izraz lica im je "zaklacu te ako mi pridjes" i od nas se onda ocekuje da im pridjemo. I ne samo da tako izgledate tako se i ponasate. Odbojno, napaljeno. Niko od nas nema problema da bude odbijen naravno sve je to ljutski, ali vi odbijete coveka tako arogantno, tako drsko i tako bezobrazno i napaljeno da mu se slosi zivot, ili ga naterate da vam vrati istom merom. Ne poznajem momka koji nije doziveo neprijatnosti i to vise puta. A pri tome prilazi sasvim ok i normalno.

Pa me zanima sta dobijete takvim ponasanjem?


1.lucifere....dobijamo da se primas ko nenormalan :razz:
2.ne pise se ljutski
:neutral:
 
donald tramp:
Podrzavam i ne daj svakoj susi da ti prilazi!!!!Bravo devojcice!

c014.gif
c014.gif
 
AcaBg82:
Drage nase devojke,

Mene zanima sta vi dobijete izigravanjem nedostiznih riba. Posebno je ta pojava vezana za Beograd. Sve manje momaka prilazi, to i citam i cujem. I onda kad izadjem zaista vidim istinu, sve devojke ajde ne bas sve ali 99% paraju nosevima nebo, izigravaju neku nedostiznost, izraz lica im je "zaklacu te ako mi pridjes" i od nas se onda ocekuje da im pridjemo. I ne samo da tako izgledate tako se i ponasate. Odbojno, napaljeno. Niko od nas nema problema da bude odbijen naravno sve je to ljutski, ali vi odbijete coveka tako arogantno, tako drsko i tako bezobrazno i napaljeno da mu se slosi zivot, ili ga naterate da vam vrati istom merom. Ne poznajem momka koji nije doziveo neprijatnosti i to vise puta. A pri tome prilazi sasvim ok i normalno.

Pa me zanima sta dobijete takvim ponasanjem?
hehe..a ja mislila to samo u nisu... dodjite u nish i cure iz vaseg grada ce vam izgledati umiljato!!! ali, i momci i devojke su ovde takvi (cast izuzecima)...niko nikog ne gleda, svako za sebe...
a sto bg... ja kad god sam bila tamo, momci prilaze i to ne uvek u fazonu da muvaju...onako, drugarski, nepoznate devojke igraju sa mnom a prvi put me vide... nemoj da mi rusis iluzije o tom gradu...
 
istrazivach:
Mislim da nije bash sve tako...nomalno je da napravi facu ako joj se tip ne dopadne i sl...a ako se neka i folira na taj nachin...verovatno lechi neki svoj kompleks
daaaj...pa ti makar sigurno kao i ja znas kako je u recimo FORRA baru...
mada, ne mogu da kazem, ja volim da izadjem tamo s vremena na vreme (pre sam stalno visila tamo)
hladna atmosfera..prosto kad vidis tamo neko drustvo da se veseli i igra, obradujes se kao malo dete...to sam obicno ja sa mojim drustvom,posto moji nisu istripovani
 
Pa to i kazem isfolirani likovi pate od kompleksa u svakom drugom sluchaju ponashali bi se normalno, ali sasvim razumem ako neka riba hoce da otkachi nezeljenog tipa9da se ne ponavljam)...a u Forru ne ulazim odavno bash zbog toga...chujem da se to prenelo i na diskoteku...ali ne mogu po jednom broju ljudi da sudim imamo mi ovde jako dobrih ekipa,mada si u pravu da se vremenom mnogo toga otudjilo
 

Back
Top