STA DEVOJKE MISLE O MUZICARIMA

Sta devojke misle o ovome...:think::rotf::rotf::rotf:

srbijaia3.gif


shibby:hahaha:
 
One se pale na one picane što sebe zovu"reperima"ili"DJ-evima".Ja sam ovaj drugi ali stvarno ne vidim po čemu sam"bolji i posebniji od običnih likova"kako me ribe tretiraju.:think:Ne volim što mi se ljudi klanjaju zbog hobija koji radim,za to sam se odlučio zbog muzike koju volim a ne da bi bio neko m*do ili"ribolovac".:lol:Svako može da d*ka gramofone tj.u posledenje vreme plejere,ako si stvarno m*do dohvati se gitare,klavijature ili nečeg sličnog.:ok:
 
ja sam bubnjar i slusam metal,rock,jazz,blues,fusion itd, sta vi mislite o tome kao pripadnice zenskog pola

Sine,sve najbolje... :super:
Ali je krajnja glupost da se bavis necim samo da bi zadivio nekog...
Ne kazem da je to slucaj kod tebe... ;)

Ajde sad da ne bih previse generalizovala...Muzicari su super ljudi toliko sto su predani necem sto vole..imaju malo drugacije poglede na svet...
I postoje ribe koje se loze na to...ali glupo je poceti svirati,npr.-gitaru,samo zbog toga...
Ja se licno divim kada je neko skroz u tome,kada ima talenta i smisla za to..e,to je privlacno ;)
 
Ovde sebe malo pokopavam,pošto vidim da ste navalile na muzičare generalno,
ali,
apsolutno nema nikakve veze to o čemu pišete.

Koliko ja imam samo kolega muzičara,i pritom oni nisu,da se tako izrazim,nikakvi ljudi.
Da li biti dobar obućar znači biti dobar čovek?
Da li je odgovor drugačiji ako pojam obućara zamenimo pojmom muzičara?
 
Ovde sebe malo pokopavam,pošto vidim da ste navalile na muzičare generalno,
ali,
apsolutno nema nikakve veze to o čemu pišete.

Koliko ja imam samo kolega muzičara,i pritom oni nisu,da se tako izrazim,nikakvi ljudi.
Da li biti dobar obućar znači biti dobar čovek?
Da li je odgovor drugačiji ako pojam obućara zamenimo pojmom muzičara?

Apff..zato nisam ni htela da ulazim previse u to..glupo je generalisati,samo kazem kako to neki vide...
Svaki covek je individua,ima i dobrih ljudi koji su muzicari,ima i losih... :okok:
 
Ovde sebe malo pokopavam,pošto vidim da ste navalile na muzičare generalno,
ali,
apsolutno nema nikakve veze to o čemu pišete.

Koliko ja imam samo kolega muzičara,i pritom oni nisu,da se tako izrazim,nikakvi ljudi.
Da li biti dobar obućar znači biti dobar čovek?
Da li je odgovor drugačiji ako pojam obućara zamenimo pojmom muzičara?

Htedoh da napišem tekstić iste suštine, ali eto kad si ti već napisao, ne moram ja. :mrgreen:

***

Nego, šta vredi ako je dečko npr. pijanista i zna da mi odsvira Grigov Nokturno ili Šopenove Etide, a iznutra prazan?! :neutral:

Ono što generalno mogu da kažem jeste: lepo što se bavi muzikom i uopšte bilo kojim vidom umetničkog izražavanja.
Ali nije tačno da će mi se pre svideti neki momak koji svira instrumet od onog koji ne čini isto.
 

Back
Top