STA DEVOJKE MISLE O MUZICARIMA

ja najvise volim umetnike svih vrsta, bez obzira dal su slikari. fotografi muzicari...meni je sve to jako interesantno i zanimljivo...jos ako decko ima neko posebno interesovanje...

O, konacno neko sa mojim misljenjem! :wink: :D :) :lol: :!:
 
Ne kapiram sta bi imale da misle, i muzicari su ljudska bica kao i mi nisu neka super rasa.. I ne kapiram to lozenje, e on je muzicar sa njim bi da budem, a ovaj ako je obican lik ko ga ****.. Mislim trulo, svi smo mi ljudi niko nije savrsen, ma sta god bio.. A to sto se neke pacenice loze na popularnost, zele da budu vidjenje sa nekim poznatim, ili da se hvale kako im je decko muzicar.. Jadno, stvarno veoma jadno..
 
SisaDaPimp:
Ne kapiram sta bi imale da misle, i muzicari su ljudska bica kao i mi nisu neka super rasa.. I ne kapiram to lozenje, e on je muzicar sa njim bi da budem, a ovaj ako je obican lik ko ga *.. Mislim trulo, svi smo mi ljudi niko nije savrsen, ma sta god bio.. A to sto se neke pacenice loze na popularnost, zele da budu vidjenje sa nekim poznatim, ili da se hvale kako im je decko muzicar.. Jadno, stvarno veoma jadno..

Tacno je siso da niko nije savrsen,ali tesko je razumeti zensku psihologiju.Njima je 'slatko' kad vide nekog tipa da svira gitaru ili sta ti ja znam.Pa pola likova koje ja znam da sviraju su poceli da sviraju bas iz tog razloga.Moram odma da se ogradim od toga i da napomenem da nisam zato poceo da sviram vec iz ljubavi prema muzici.I bole me uvo dal cu da se svidim nekoj ribi zato sto sviram giraru :wink: Sviram zbog sebe a ne da bih se nekome dopao...
 
Ma brate bavim se i ja muzikom po malo.. Imam par demo snimaka, al to je ono samo iz ljubavi prema tome iako mi je dosta ljudi reklo da bi mogao dole kod nas da uspem samo tako, sto se tice probijanja na scenu al mene to ne zanima, radim za sebe i to je to..
Jedna likusa iz subotice, ono znamo se godinu i po i duze, ono uzela neki moj snimak odnela ga u diskoteku i od tad su pustali ga par meseci po subotici, misim i devojka se ono "hvalila" kao ja njega znam mi cemo zajedno da budemo.. E znaci brooooka nisam mogao da verujem kad sam to cuo.. Cak je jednom i rekla da sam ja njen decko.. Ne kapiram zensku psihu nikako..
 
je8ote, stvarno ne razumem zenske, u srednjoj me nijedna nije fermala nimalo, a kad smo jednom doneli gitaru i izasli u dvoriste i ja uzeo malo one sladunjave hitice, sve sam navukao na vrat .....
strasno. sviras nothing else matters, zalepe ti se metalke ..... sviras under the bridge, zalepe ti se jos neke ....... itd itd ..... strasno :lol:
 
Keeper:
je8ote, stvarno ne razumem zenske, u srednjoj me nijedna nije fermala nimalo, a kad smo jednom doneli gitaru i izasli u dvoriste i ja uzeo malo one sladunjave hitice, sve sam navukao na vrat .....
strasno. sviras nothing else matters, zalepe ti se metalke ..... sviras under the bridge, zalepe ti se jos neke ....... itd itd ..... strasno :lol:

Ma bruka,al ne mogu to da sviram vala muka mi je od toga.Umesto toga uzmem da ih smaram nekim morbidnim instrumentalima (za koji provereno nisu culi) i onda svi pobegnu u fazonu 'smaras'.Eto ti korisnog saveta :wink:
 
Bleak WinterFullMoon:
Keeper:
je8ote, stvarno ne razumem zenske, u srednjoj me nijedna nije fermala nimalo, a kad smo jednom doneli gitaru i izasli u dvoriste i ja uzeo malo one sladunjave hitice, sve sam navukao na vrat .....
strasno. sviras nothing else matters, zalepe ti se metalke ..... sviras under the bridge, zalepe ti se jos neke ....... itd itd ..... strasno :lol:

Ma bruka,al ne mogu to da sviram vala muka mi je od toga.Umesto toga uzmem da ih smaram nekim morbidnim instrumentalima (za koji provereno nisu culi) i onda svi pobegnu u fazonu 'smaras'.Eto ti korisnog saveta :wink:

ma znam ........ ne, pazi, prvo sam ih bacio u trans sa "knockin' on the heavens door", a onda kad sam presao na Neil Young-a samo su me ostavili/e na miru :lol:
 

Back
Top