Quantcast

Sta deca mogu da gledaju i da ''nauce'' na srpskim kanalima na internetu ?

Poruka
17.075
Deci je vrlo lak pristup da gleda ovakve stvari, i mogu da se inspirisu takvim stvarima....
Prosto je neverovatno da se na jedan dosta popularan kanala na youtubu, dovede ''bivisi'' diler drogom, koji isprica u detalje kako se pocinje i kako se radi taj ''posao''. Bukvalno on je dao 'dobre savete', za uspesno i sigurno dilovanje droge, svim zainteresovanim koji bi se bavili tim ''poslom''. Inace ta osoba koja prica o tome vidi se da ne stoji sa padezima dobro, konstrukcije recenice su katastrofalane tipa : Ja krenem ka... pumpi Ja stanem na pumpi Ja sednem... na pumpi ( na snimku 19.45 ), i neko je napisao pre cu ja dobiti sedmicu na lotou, nego sto ce on da ubode lokativ..
Neverovarno da su doveli jednog dilera i dali mu medijski prostor i da je taj klip ima preko pola milion pregleda....
:dash:
INTERVJU: Gradimir Mitić - Bio sam jak igrač i poštovala me je albanska mafija! (8.2.2020)
Taj isti kanal takodje daje medijskim prosto ''zestokim momcima'' tj kriminalcima, da prepricavaju tuce iz osnovne skole, a vidi se da uvelicavaj i izmisljaju...i taj klip ima skoro milion pregleda. Jedan od komentara ; Međunarodni susret pisaca i književno veče na Balkan info.Gostuju: Hans Kristijan Golubsen i Brača Krim zajedno u emisiji interviju u prdukciji Balkan Info.
AKTUELNO: Kristijan, Lepi i Gradimir - Ekskluzivna ispovest o životu na vrelom asfaltu! (1.8.2020)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.