šta dame žele u imboxu

zamisliomo ovaj topic sade kao jednu školicu forumaškog zavođenja ili ajde da kažemo jedan tutorial gde bi se mogli stavite besplatni saveti za početnike šta i kako da ne kažemo kao neka teoria i tehnike prilaza damama kroz privatne poruke popularne pp ili pepe kako ko voli
dakle na ovom topicu bi trebalo da bude esencia svog iskustva i znanja najumniih forumaša po znanju i iskustvu jeli bi to zaista moglo da bude mnogima od koristi
dakle bez spama molim samo ozbiljno
Pre svega Bukvar i Gramatika.To su dve osnovne stvari,da se vidi gde je tacka ili zarez...Veliko slovo i da ne pominjem.
Kada bi izgovorio ovako kako si napisao,pao bi u nesvest,a mislim da ti to i nije bas cilj kad se udvaras...
 
Marenda je nas stari drug, ne diraj ga.
Pa ni ja na forumu, viberu, mesindzeru itd ne koristim ni bukvar ni gramatiku. Ne znaci da sam nepismena, zezamo se, mrzi me da popravljam, pisem kako treba itd.
A marenda se samo zeza dobro
Sta ga diram,kao da sam mu uputio pretnje a ne dobronamernu kritiku jbt.
Ja naprotiv,kad vidim da sam pogresio ispravim ili obrisem poruku pa napisem ponovo...Ne tvrdim da sam nesto pismen kao Jesenjin ali se trudim.OCD verovatno..
 
Inace zelu neki konkretni predlozi udadba zenidba medenoga mjeseca na tropski otok kupovina auta i nekretnine pravljenje djece ako si na neki polozaj mozes li ucinit nekoga pomaka za nj.....sexovi I pjesmice nisu na cjenu barem ne kod Nas Sto bi u ove godine vec trebali bit ostvarenim njuskama
 

Back
Top