Quantcast

šta dame žele u imboxu

marenda*

Veoma poznat
Poruka
10.716
zamisliomo ovaj topic sade kao jednu školicu forumaškog zavođenja ili ajde da kažemo jedan tutorial gde bi se mogli stavite besplatni saveti za početnike šta i kako da ne kažemo kao neka teoria i tehnike prilaza damama kroz privatne poruke popularne pp ili pepe kako ko voli
dakle na ovom topicu bi trebalo da bude esencia svog iskustva i znanja najumniih forumaša po znanju i iskustvu jeli bi to zaista moglo da bude mnogima od koristi
dakle bez spama molim samo ozbiljno

Indigo3

Primećen član
Poruka
567
Astrološke konsultacije za džabe na forumu.
Vidi, one mogu da imaju sve što hoće, koji će im đavo tu neko udvaranje od baš tebe? Znaju gde šta, već im se udvara njih mnogo... i ono, baš to ih okupira, one žele To. Astrološku konsultaciju. Možda, nisam sigurna? :malav:

marenda*

Veoma poznat
Poruka
10.716
pa ne mogu svi biti astronomi bilo bi dobro kad bi bilo nešto što ovo je više uopšteniji i primenjivo ne sve da ne kažemo bar većinu jeli ni dame nisu sve iste ali da izbegnemo to što ulazi u domen struke ako me razumetie više nešto na spiritualnom planu i emotivnom

petunija_love

Poznat
Poruka
9.778
zamisliomo ovaj topic sade kao jednu školicu forumaškog zavođenja ili ajde da kažemo jedan tutorial gde bi se mogli stavite besplatni saveti za početnike šta i kako da ne kažemo kao neka teoria i tehnike prilaza damama kroz privatne poruke popularne pp ili pepe kako ko voli
dakle na ovom topicu bi trebalo da bude esencia svog iskustva i znanja najumniih forumaša po znanju i iskustvu jeli bi to zaista moglo da bude mnogima od koristi
ne želim ništa u inboxu, zavođenje na temama, pa ko duže izdura :rotf: iliti popusti onako javno kevo čale druže brate prijatelji barčo kumovi

marenda*

Veoma poznat
Poruka
10.716
Drago mi je što je što se otvloreno diskutuje u diskusii i što već sad možemo preliminarno da zaključimo da postoje i dobra i loša iskustva to je svakako vredno saznanje a ujedno i da pomognemo onima koji su imali loša da ih prevezađu mada je to tema za sebe zato predlažem ipak da se držimo ove i da eventualno akcenttujemo važne zaključke ka npr:
- postoje dobra i loša iskustva

petunija_love

Poznat
Poruka
9.778
Drago mi je što je što se otvloreno diskutuje u diskusii i što već sad možemo preliminarno da zaključimo da postoje i dobra i loša iskustva to je svakako vredno saznanje a ujedno i da pomognemo onima koji su imali loša da ih prevezađu mada je to tema za sebe zato predlažem ipak da se držimo ove i da eventualno akcenttujemo važne zaključke ka npr:
- postoje dobra i loša iskustva
ja sad da priznam nešto nakon lajne, volela bih kada bi mi neko šibnuo krajišnike u imbox, a niko to ne čini, svi šalju neke kite ili erocke segmente, ili francusko šansone..što realno mene ne loži

DarkKnight

Primećen član
Poruka
916

:rotf: ma idi bre

Neka onaj yutjuber napravi video sa uputima step baj step