Sta da slusam da bih postala pravi metalac?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da malo ozivimo uspavanu temu. Ja predlazem da batalis metal. To svi slusaju na ovom forumu i prvo se okreni imageu, to znaci, ne peri kosu, a ako peres susi je fenom,ne feniraj. Idi u second hand shopove i sve kupi sto ti nude, posebno crne kozne kapute. Kupi martinke nemoj roze sa stiklisom kao ja nego crne. Nabaci neko prstenje. Srebrno. Sminkaj se kao lujka i pusi i pij, kad god mozes. A posle predji na muziku. Slusaj Black Sabbath, Skid Row, Metallicu, Death. I to razmenjuj sa drugarima, a muziku koji stvarno slusas, znaci narodnu, kao ja slusaj samo kod kuce. Uvek pljuj narodnjake, a kod kuce igraj sa mamom i tatom moravac. Izlazi na budjava mesta i zderi alkohol kod dradze. Kod kuce budi fina. Upisi ETF i izlazi u KST. Tada ces postati praaaaava metalka. To ti Liiiza, savetuje.:cool:

Carski......:D

i ja bih sad iz nekog razloga hteo da budem reper, pa bih i da ga slusam.
al ne prija mi,bato. osecam se ko da nosim male zenske tange, i stoji mi ko piletu sise.
i osecas da to nisi ti.
uzmi slusaj klasike nekog zanra-u tvom slucaju hevi metala.nemoj da izucavas te grupe jer im onda zalazis u stil i pristrasno gledas na muziku.samo pusti.ko da ne znas da se to zove metal ili samba ili sving.ako ti odgovara zvuk i harmonija onda se nadjes tu odma-ali ponavljam nemoj usiljeno.zbog sebe.
i jos nesto-ti vec hoces da budes metalac,i vec znas da ces da prihvatis ono sto uz taj stil ide.
a najbolje ces izvuci ovako pa i nije gre'ota ako ga uzmes i usiljeno.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back