Sta da slusam da bih postala pravi metalac?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Babayaro:
Ne mogu da verujem kakvih sve likova na ovom forumu ima?Sta treba da slusam da bih potala metalac?Pa slusaj
ono sto ti se svidja a ne nesto sto ti drugi namecu.
Isto smucili su mi se tipovi koji Nirvanu kuju u zvezde.

Mi u Sarajevu kazemo "Nirvanu kuju u zvijezde" samo oni koji se ne sjecaju Vucka i Olimpijade 1984 ! Mislim da me svi razumiju !

To je jedan prosecan bend koji je izdao sacicu
albuma u kojem mnogi ne vide ikakvu posebnost.Zaista oni koji razumeju rock znaju sta su prave vrednosti.Medju rock dinosaurse Rolling Stones,The Beatles,Status Quo,Led Zeppelin,Black Sabbath,Deep Purple,Queen....
mnogi stavljaju Nirvanu koja je prava komedija u odnosu na ove r'n'r svetinje.Isto kada krenu price Cobain je
najbolji gitarista i sl. pitam se da li haluciniram.
Zaista to je realnost i to fanovi Nirvane moraju da shvate.Ne kazem da je Nirvana losa grupa,ali mnogo je mmmmmmmmaaaaaaaaallllllllllaaaaaaaaaa u odnosu na druge poznate. :roll:

A s obzirom na to kad je stavila post. . . Do sad je mogla da pocene da slusa metal vec infiniti broj puta. . . PP da je odustala od slusanja istog. A sta vi mislite?

dve opcije: ili upravo kolje nekog po sumama i gorama nase zemlje ponosne, ili sedi kod kuce i ispija sokic, srecna sto je zaobisla jedno takvo cimanje kao sto je metal...

Meni stvarno nije jasno pitanje. Ne mozes ti reci "E, od ovog trenutka postajem metalac." Ne mozes kupiti gomilu metal cd-ova i preslusati ih i tako postati metalac. Slusaj ono sto ti se svidja, nema veze da li se to svidja ostalima. Mislim, u redu je da ti drustvo ukaze na neke dobre pesme, ali sve to ide spontano, ne pocinjes ti da slusas neku vrstu muzike preko noci i to zato sto je to sad moderno. Znam o cemu pricam, posto je moja skola puna devojcica koje se oblace u metal fazonu i govore kako slusaju metal, a za vecinu njih pouzdano znam da se ugledaju na Avril Lavinj (!), a da od metala vole samo "Him" (i to zbog pevaca)-a moramo svi priznati da je "Him" ipak neka najblaza verzija metala (bez uvrede, volim i ja neke njihove pesme).

andjelce:
Meni stvarno nije jasno pitanje. Ne mozes ti reci "E, od ovog trenutka postajem metalac." Ne mozes kupiti gomilu metal cd-ova i preslusati ih i tako postati metalac. Slusaj ono sto ti se svidja, nema veze da li se to svidja ostalima. Mislim, u redu je da ti drustvo ukaze na neke dobre pesme, ali sve to ide spontano, ne pocinjes ti da slusas neku vrstu muzike preko noci i to zato sto je to sad moderno. Znam o cemu pricam, posto je moja skola puna devojcica koje se oblace u metal fazonu i govore kako slusaju metal, a za vecinu njih pouzdano znam da se ugledaju na Avril Lavinj (!), a da od metala vole samo "Him" (i to zbog pevaca)-a moramo svi priznati da je "Him" ipak neka najblaza verzija metala (bez uvrede, volim i ja neke njihove pesme).
Uvek je bilo ljudi koji su hteli leba bez motike. . .

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back