Sta da slusam da bih postala pravi metalac?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Slusaj samo ono sto ti odgovara,mada sa takvim pitanjem je ocigledno da zelis samo iz fazona da slusas metal,a to su najgori ljudi.Pogledaj samo unakazene ribe koje kao slusaju metal i oblace se kriminalno samo zato sto je to "cool".Mislim...alooo? misli li iko svojom glavom danas.Ja slusam metal,a pre svega razumem pevace o cemu pevaju ne dernjam se kao neki samo zato sto je to "cool".Sve u svemu,metal ne slusaj iz fazona,pogresices.Razumi ga. Ako to ne uspevas prebaci se na nesto sto ti odgovara.Normalno...

Iced:
Slusaj samo ono sto ti odgovara,mada sa takvim pitanjem je ocigledno da zelis samo iz fazona da slusas metal,a to su najgori ljudi.Pogledaj samo unakazene ribe koje kao slusaju metal i oblace se kriminalno samo zato sto je to "cool".Mislim...alooo? misli li iko svojom glavom danas.Ja slusam metal,a pre svega razumem pevace o cemu pevaju ne dernjam se kao neki samo zato sto je to "cool".Sve u svemu,metal ne slusaj iz fazona,pogresices.Razumi ga. Ako to ne uspevas prebaci se na nesto sto ti odgovara.Normalno...

Lepo recheno

Pa bolje i to da slusa nego LB, LP i sl. :P[/quote]nemoj ti da vredjash Linkin park razumesh?ja sam njihov najveci fan najveci zashtitnik i makar to poshtuj i nemoj da ih pljujesh...ili cesh imati podsla samnom-xexex sam strashna/// :lol:

ne ozbiljno NEMOJ!!!!!!!!!!!!! :evil:[/quote]

Ne moj vikati na mene :cry: Sad sam se jako uplasio :cry: zasto vices na mene :cry:

testament_85:
MAX:
Ljudi, pomagajte!!! Sta treba da slusam da bih postala pravi metalac???

Pravi metalac!?!?
Mozes ti 'ladno slusati i Gorgoroth, ali ukoliko ne kapiras tu muziku, i dalje neces postati prava metalka... :lol:
Bendove koje ja obozavam i koje bih i tebi preporucio:
TestAmenT
Kreator
Slayer
Ancient Rites
Annihilator
Atheist
Obituary
Pantera
Coroner
In Flames
Massacra
Mental Home
Sepultura (do Chaos A.D)
SodoM
Grave Digger
i naravno Metallica :D
(do crnog albuma)
Udaj se za mene! :lol:

. . .:
Pa bolje i to da slusa nego LB, LP i sl. :P
nemoj ti da vredjash Linkin park razumesh?ja sam njihov najveci fan najveci zashtitnik i makar to poshtuj i nemoj da ih pljujesh...ili cesh imati podsla samnom-xexex sam strashna/// :lol:

ne ozbiljno NEMOJ!!!!!!!!!!!!! :evil:[/quote]

Ne moj vikati na mene :cry: Sad sam se jako uplasio :cry: zasto vices na mene :cry:[/quote]Ok necu...ali LP mi je zivot..ne diraj ga... :?

Ne mogu da verujem kakvih sve likova na ovom forumu ima?Sta treba da slusam da bih potala metalac?Pa slusaj
ono sto ti se svidja a ne nesto sto ti drugi namecu.
Isto smucili su mi se tipovi koji Nirvanu kuju u zvezde.To je jedan prosecan bend koji je izdao sacicu
albuma u kojem mnogi ne vide ikakvu posebnost.Zaista oni koji razumeju rock znaju sta su prave vrednosti.Medju rock dinosaurse Rolling Stones,The Beatles,Status Quo,Led Zeppelin,Black Sabbath,Deep Purple,Queen....
mnogi stavljaju Nirvanu koja je prava komedija u odnosu na ove r'n'r svetinje.Isto kada krenu price Cobain je
najbolji gitarista i sl. pitam se da li haluciniram.
Zaista to je realnost i to fanovi Nirvane moraju da shvate.Ne kazem da je Nirvana losa grupa,ali mnogo je mmmmmmmmaaaaaaaaallllllllllaaaaaaaaaa u odnosu na druge poznate. :roll:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back