Sta da radim?

milanius

Početnik
Poruka
9
Ajde recite mi vi, jer ja sam malo u cudu... Sta da radi "savremeni muskarac" koga je devojka ostavila posle pet godina, i smuvala se sa svojim asistentom sa faxa koji je 18 godina stariji od nje.

Dovoljno je da okrenem telefon i on vise nece prohodati... ali da li je to pravo resenje?

E sad drage prijateljice i prijatelji moji, recite mi sta biste vi uradili na mom mestu... A verujte mi, ne znam kako cu reagovati kada ih budem video u gradu, na primer, zajedno...
 
Budi savremen i iskuliraj.Stvarno mi nikad nece biti jasne devojke koje nadju nekoga ko im moze biti otac.Pretpostavljam koliko ti je tesko ali ako je 5 god bacila pod noge zbog jednog matorca onda gledaj na to kao blagoslov,takva ti ne treba.Glavu gore,ima jos devojaka.
 
Vazno je da ne krivis sebe,ja sam juce zbog slicne situacije plakala izbacila veci dio gorcine iz sebe i danas mi je mnogo mnogo bolje.Izbaci taj bijes iz sebe,naravno njoj neces dati do znanja da s bijesan i da te boli.Isplaci se , stereotip je da muskarci ne placu.
 
dr:
Budi savremen i iskuliraj.Stvarno mi nikad nece biti jasne devojke koje nadju nekoga ko im moze biti otac.Pretpostavljam koliko ti je tesko ali ako je 5 god bacila pod noge zbog jednog matorca onda gledaj na to kao blagoslov,takva ti ne treba.Glavu gore,ima jos devojaka.

Pa mozda ti nije jasno ukoliko nisi osetila koliko ljubav moze da pomuti um coveku:(. Tad zaboravish i na razliku u godinama i na status i na SVE..

A shto se tiche autora topica, o njegovoj savremenosti dovoljno govori cinjenica da kao opciju uzima i mogucnost da 'okrene telefon' da bi lomio noge...Srecna je ta shto je pobegla od njega...
 
Mislim da je okretanje telefona da naruci lomljenje nogu samo recenica da izbaci svoj bujes i da u principu taj izlet sebi dozvoliti pa covjek je ovdje dosao otvoreno da razgovara da trazi savjet nemoze njoj da kuka i da prijeti
 
Ovo je moj licni stav i neka mi oproste svi koji su u vezama u kojima je velika razlika u god,ali ja licno nikad se nisam primala na starije.Prosto bi mi to izgledalo kao zamena za oca a ja tatu vec imam i to sjajnog i ne treba mi neko ko je po godistu blizi mom ocu nego meni.Jednostavno to je moj stav.Kad pogledam u svojoj okolini devojke koje imaju starije partnere uglavnom su trazile zastitu koju nisu imale u svojoj kuci.Ja volim,i znam dobro koliko ljubav moze da pomuti razum ali taj luksuz mozes sebi da dopustis ako si jako mlad,da budes u fazonu ja volim i briga me za sve.U nekim kasnijim godinama(a nisam toliko matora)ipak moras malo da razmisljas i kako ce izgledati tvoj zivot u buducnosti,da kad ti budes u najboljim godinama on ce biti deda a nazalost iako su muskarci kao vino,bolji sa godinama,nisu svi kao Son Koneri.Ja licno sam za to da covek treba da izabere partnera sa kojim ce provesti zivot u kome ce biti i istih interesovanja,jednostavno da partneri mogu da prate jedan drugog.Sto se tice decka koji je pokrenuo ovaj topic,nije mu lako to je sigurno a to sto bi da lomi nekome noge je samo ogroman bes i bespomocnost koji se nakupio u njemu.I to ce proci,svakog cuda 3 dana dosta.
 
ma iskuliraj samo videces da ceti se vratiti!!! :wink: a i ako se ne vrati sta te briga,znaci da i nije bila prava !!pa bolje sad nego......ne vredi da nasiljem nesto resavas jer ces tako samo pasti u njenim ocima!!!jednostavno je samo zaboravi i pusti je da radi sta hoce!!!a ako ti se vrati kad je matorac sutne .....razmisli dobro dal ces biti rame za plakanje!!!imaj BRE svoj ponos 8)
a i nacices vec novu............ne vracaj se na staro!!! :wink:
 
:shock: STA.Hmmmmm Pa ako je tako pustije.Nisi ti bre pao s duda pa da nemozes da je prebolis.Ako je matorac ok neka je sa njim.Na kraj krajeva ljudi posle godina i godina braka se razvode i nalaze druge partnere.To je njeno pravo.S druge strane ti si ok a ona je izabrala.Budi savremen zaustavi je na ulici i pozeli joj srecu sa njim trebace joj.Kad oguravi da mu brise bulju.I pitaj dali je bolji od tebe, ako jeste ok pa to je i normalno kad ima vise iskustva.Ali poruci joj da ces joj pomoci u nevolji za koju godinu kada njenom deki nebude mogao da se digne. :twisted:
 
Savremeni muskarac ne okrece telefon da neko vise ne bi hodao pa cak i ako je njegova devojka otisla sa istim. Kada ih sretne, isti ne reaguje, ne raspituje se ko je bolji, jednostavno prodje. Svako sebi bira ono sto misli da je najbolje. Ako te je promenila sa "njim" ili nekim drugim, znaci da je gotovo. Stoga ne treba da radis - bas nista osim da probas da te to sto bezbolnije "prodje".
 
MA razumem ja vas u potpunosti, i znam da je ONA najveci krivac za sve, i jasno mi je da i cak kada bi se vratila plakajuci pokazao bih joj gde su vrata...to je konacno i definitivno... ali ne mogu sebi nikako iz glave da izbacim taj bes,tu ste u pravu, jer mi se stalno vracaju neke lose slike i dogadjaji vezani za sve sto se izdesavalo i tako sve u krug. Znate kada saznate da vam je neko radio iza ledja (on je znao da ona ima dugu vezu, i obrlatio je, sto je veoma lako kada si 20 godina stariji plus si neki faktor, odnosno neka vrsta pretpostavljenog; a o njoj necu da komentarisem, nema potrebe) jednostavno ne znam vise sta mi je ciniti a sta ne!

Potrudicu se da poslusam savet vecine vas i da iskuliram kada se sretnemo...ali stvarno nista ne mogu da garantujem.
 
Milanius,sta imas od toga da ga polome?
Kako bi bilo da je obrnuta situacija,pa da ona nadje nekog,da polomi tvoju novu devojcicu?
Ne kaze se dzaba:''BATINA IMA 2 KRAJA''
Sto znaci,moze da se iskomplikuje i da ide u nedogled
Sta ce ti to,da posle nemirno spavas?
Ne slazem se ni sa tim,sto je usla u vezu sa ''starcem''
ma kakva ona bila..
Ali svako ima pravo na svoj zivot,da ga sam kroji kako misli i oseca..
Ne branim je,ali budi realan,moglo je to i tebi da se desi..
Ko zna sta je kvrcnulo u njenoj glavi???
Razumem da ti je pretesko,ali,procice i posle ces se sam sebi smejati zbog takvog razmisljanja..
Ko zna zasto je to dobro?
Bolje sad,dok jos nemate dece,zamisli posledice..
To ti je moj prijateljski savet,na tebi lezi sve :idea:
 
Desava se, ali to te ne tesi, zar ne? Poredis se s njim? To je normalno. Pitas se sta on to ima sto ti nemas. Osim tvoje mladosti ima mesto asistenta i cetrdesetak godina(uzgred, u tim godinam bi mogao biti bar vanredni profesor). Ne treba da te interesuje da li je dobar ili los, to neka otkriva bivsa. Ne misli kako je njoj, misli kako je tebi. Znam da zvuci beskrajno otrcano ali svi koji su bili ostavljani...preziveli su! I nasli nove ljubavi! Na casnu rec!!!
 
MMM a i ostali koji su dali savete zivi bili!
Drago mi je da nisam pogresio jer sam bio na ivici da uradim svakakve gluposti krenuvsi stranputicom koja nista ne resava nego samo komplikuje stvari... Hvala vam!
 
Slusaj stari ,iako ti se kojim slucajem vrati ,nedozvoli sebi da popustis,ma boli te bre cose, iskuliraj i zavrsena stvar, ako je ona mogla 5 god ,tako da pogazi zasto i ti ne,
Ako mozes za udarac nazad, smuvaj njenu najbolju prijateljicu :lol:
 
Ajde recite mi vi, jer ja sam malo u cudu... Sta da radi "savremeni muskarac" koga je devojka ostavila posle pet godina, i smuvala se sa svojim asistentom sa faxa koji je 18 godina stariji od nje.

Dovoljno je da okrenem telefon i on vise nece prohodati... ali da li je to pravo resenje?

E sad drage prijateljice i prijatelji moji, recite mi sta biste vi uradili na mom mestu... A verujte mi, ne znam kako cu reagovati kada ih budem video u gradu, na primer, zajedno...
Bla bla blaaa..
Ne treba da se uradi ništa.
Veze pucaju posle 3-5 godina ako se ne završe brakom.
Pošto očigledno niste bili spremni za brag veza je pukla i to je to.
Idemo dalje.
Bilo kakva eventualna reakcija nema nikakvog smisla niti može da popravi stanje jer nije problem treća osoba već je problem u vama dvoje.
 
Ajde recite mi vi, jer ja sam malo u cudu... Sta da radi "savremeni muskarac" koga je devojka ostavila posle pet godina, i smuvala se sa svojim asistentom sa faxa koji je 18 godina stariji od nje.

Dovoljno je da okrenem telefon i on vise nece prohodati... ali da li je to pravo resenje?

E sad drage prijateljice i prijatelji moji, recite mi sta biste vi uradili na mom mestu... A verujte mi, ne znam kako cu reagovati kada ih budem video u gradu, na primer, zajedno...
Klin se klinkom izbija
 
Prvo se dobro isplačeš, k’o beba. Onda pozoveš kuravu, ništa seks, samo priča. Onda trkneš do apoteke i kupiš ricinusovo ulje i dobro se ise*eš, izbaciš sve iz sebe. Zatim napuniš kadu, skineš se go, istrljaš se sapunom i opet se dobro isplačeš. Tada na scenu stupaju deprozepami. Dve tablete, jedan vinjak, dve tablete, jedan vinjak, na svakih šest sati. Znači piješ, pišaš, piješ, pišaš… i piješ puno tečnosti, to je jako važno. I oko pete nedelje stvar počinje da se lomi. Il’ se obesiš il nastaviš dalje. Ako odlučiš da živiš: jedan deprozepam, jedan vinjak na svaka tri sata, svaka. I posle 15 godina ti bude bolje!
 
Prvo se dobro isplačeš, k’o beba. Onda pozoveš kuravu, ništa seks, samo priča. Onda trkneš do apoteke i kupiš ricinusovo ulje i dobro se ise*eš, izbaciš sve iz sebe. Zatim napuniš kadu, skineš se go, istrljaš se sapunom i opet se dobro isplačeš. Tada na scenu stupaju deprozepami. Dve tablete, jedan vinjak, dve tablete, jedan vinjak, na svakih šest sati. Znači piješ, pišaš, piješ, pišaš… i piješ puno tečnosti, to je jako važno. I oko pete nedelje stvar počinje da se lomi. Il’ se obesiš il nastaviš dalje. Ako odlučiš da živiš: jedan deprozepam, jedan vinjak na svaka tri sata, svaka. I posle 15 godina ti bude bolje!
Legendarno. :)
Nema više ni takvih glumaca ni takvih scenarija..
 
Ajde recite mi vi, jer ja sam malo u cudu... Sta da radi "savremeni muskarac" koga je devojka ostavila posle pet godina, i smuvala se sa svojim asistentom sa faxa koji je 18 godina stariji od nje.

Dovoljno je da okrenem telefon i on vise nece prohodati... ali da li je to pravo resenje?

E sad drage prijateljice i prijatelji moji, recite mi sta biste vi uradili na mom mestu... A verujte mi, ne znam kako cu reagovati kada ih budem video u gradu, na primer, zajedno...
Našla bih sebi drugu/drugog.
What else?
 
Ако је то први пут да ти се деси онда је страшно ,зајебано мало,дуго ће ти требати да прегураш.Па ће те бити страх да се поново заљубиш,али идемо даље,време иде и оно лечи све.
 

Back
Top