sarajevo_girl80
Početnik
- Poruka
- 2
Ovo me stvarno dovodi do ludila.Sa deckom sam bila 5 godina!Pitate se svi vjerovatno kako tako dugo.Pa eto.Prelazila sam preko nekih dosta velikih i glupih stvari.Dopustila sam toliko,da nemam vise prijateljice,neizlazim bez njega.Dopustila sam da utice an moj ukus u oblacenju.Ma...razmislja mojom glavom.Sve do prije par dana.Tad sam odlucila da sve prekinem.Poceo je da vrijedja i mene i moje roditelje.Necu vise da trpim ponizenja.Samo mi nemojte reci da sam luda

)
.Odvoji vremena za sebe, osecaces se bolje... Ali jedno je sigurno: posle pet godina veze nedostajace ti. I to mnogo. Mislices na njega non-stop, i danas, i sutra i prekosutra... Svaka pesma ce da te podseca na njega, bice ti cudno dok budes sama isla ulicom, hladno dok spavas nocu... Ali koliko god da ti se sada cini da ce to zauvek tako da bude: nece! Proci ce jedan dan kada nesvesno neces ni da pomislis na njega, pa drugi, peti, osmi... A onda ce ponovo neko da ti se svidi, zaljubices se, zavoleces neko ko to zasluzuje, ko ce da te postuje kao osobu, kao devojku, kao zenu!!! Pa ljudi se razvedu posle 20 godina braka i grade novi zivot! Jedino sto je gore od biti nesrecan je biti nesrecan i ne pokusavati to da promenis! Nisi luda uopste, uradila si pravu stvar i sama negde to znas i sad izdrzi, nemoj da ga zoves, ne odhovaraj na njegove pozive, budi jaka! Ti zasluzujes mnogo bolje, uvek se seti toga!