Sta da radim? Kako da saznam istinu?

kukulele

Početnik
Poruka
5
Vec mesec dana muci me sumnja da me muz vara volim ga i zelim da zivim sa njim i nasim detetom ali nemogu da spavam od sumnje i nemogu dazivim u lazi. jako bih volelas da saznam istinu sumljam da je on u kontaktu sa jednom zenom iz naseg mesta jer stalno nesta kucka na mobilni i krije mobilni. Neznam sta da radim i kako da se uverim da li su moje sumlje istinite ili sam sve samo umislila. Ljudi pomozite mi
 
Vec mesec dana muci me sumnja da me muz vara volim ga i zelim da zivim sa njim i nasim detetom ali nemogu da spavam od sumnje i nemogu dazivim u lazi. jako bih volelas da saznam istinu sumljam da je on u kontaktu sa jednom zenom iz naseg mesta jer stalno nesta kucka na mobilni i krije mobilni. Neznam sta da radim i kako da se uverim da li su moje sumlje istinite ili sam sve samo umislila. Ljudi pomozite mi

Pregledaš mu mobilni i rešena dilema..:rumenko: dok spava ako ga krije..

ili i ne moraš, čim ga toliko čuva, prevara je očigledna.
 
Poslednja izmena:
Vec mesec dana muci me sumnja da me muz vara volim ga i zelim da zivim sa njim i nasim detetom ali nemogu da spavam od sumnje i nemogu dazivim u lazi. jako bih volelas da saznam istinu sumljam da je on u kontaktu sa jednom zenom iz naseg mesta jer stalno nesta kucka na mobilni i krije mobilni. Neznam sta da radim i kako da se uverim da li su moje sumlje istinite ili sam sve samo umislila. Ljudi pomozite mi

Морам да ти поставим пар питања:
1. Како функционишете вас двоје? Да ли се према теби и детету променио?
2. Зашто би ти желела да сазнаш? Да би могла да му натрљаваш на нос?
3. Шта ћеш радити ако копаш и пронађеш ,,нешто'' а он ти каже да нема ничег?

Мислим да свако ко хоће да нешто нађе, ,,нешто и нађе''. Питање је само шта ћеш ТИ даље.
 
zato što nije isto
i zato što kad bi neko hteo da čita 78 strana budalaština koje se ne odnose direktno na njega bolje bi mu bilo da uzme neku knjigu, neku popularnu psihologiju, tako nešto

Ma salim se, samo kad nema smajlija pa ne dodje do izrazaja 'suvlji' soh. :lol: Ali stvarno, strimlajnuju se teme.. da uhvate ritam sa savetima, razradama raznih varijanti scenarija koje se nisu ni desile :eek: .. ispitivanjima, prepitivanjima.. lakse je. ;) Ja to radi forumasa parka. :)
 
cuj..da te pitam..
jel' znas sta ces sa tom istinom, kada je saznas..
jer ako ne znas..
sto kopas..

Ово је поента...

А иначе - што га не питаш отворено зашто толико крије мобилни? Изнеси своје сумње (лепо и мирно) па гледај његову реакцију.... Познајеш свог чоека, приметићеш да ли лаже....
 

Back
Top