• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Šta da nisu poznati?

Šta da nisu poznati?

• Ne bi se upoznali

glasova: 1 50,0%
  • Ne bi bili zanimljivi

glasova: 0 0,0%
  • Ne bi privlacili jedno drugo time sto su poznati

glasova: 1 50,0%
  • Lakse je zajedno trpeti teret javnosti

• Nisu zaista zajedno

• To je zabava ` ko zna sa kim su stvarno

• Ima vise para kada su zanimljivi javnosti te to koriste za promociju sebe

• Ukupno glasova
    2
  • Anketa je zatvorena .

Zauz

Buduća legenda
Poruka
29.915
Screenshot_20221119-135854_Facebook.jpg

Screenshot_20221119-135845_Facebook.jpg

Screenshot_20221119-135839_Facebook.jpg

Eto zanima me vas stav misljenje ideja oko ovoga ` da li nam ispiraju mozak na neki nacin ako da na koji ` da li je zbog para medija popularnosti ` kako gledate na ovo...

Videla sam ovo gledala te me zanima kako ste vi nekada mislili o ovome ` kako danas mislite ` mozda postoji neka mudrost nesto pristojno sto bi bilo zanimljivo podeliti sa drugima.

Poslednja izmena:

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
58.063
ja nesto ne verujem u ljubav sa toliko razlikom u godinama...
mislim jasno mi je zasto deka zeli mlado meso...oseca se zivljim, ima nesto lepo pored sebe, dize mu ego, prozivljava ponovo mladost...
sa druge strane ako izuzmemo pare (realno nisam videla da neki gradjevinski radnik ima pored sebe mladjanu damu punu "ljubavi"), onda je to neki fetis prema starcima...

svesnaglista

Legenda
Poruka
67.089
sta je tu cudno? muskarci se pale na mladost a zene na pare...kao da taj starac vidi nesto u mladoj curi sem tela...tako i mlada cura vidi u starijem muskarcu samo pare.. :)
Kaže jedna moja prijateljica. Da mi je da samo jednom pročitam naslov u
novinama ''Lepotica od 25 godina se udala za matorog obućara'' pa da
poverujem da je to brak iz ljubavi. :lol: Al takvih naslova nema.

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
93.169
pa i to je ljubav..on voli njenu mladost, ona njegove pare
a ko moze reci da je to neiskrena ljubav ili da to nije prava ljubav?
sta je uopste prava ljubav?
imas gomilu brakova koji se razvode a ljubav prstala na sve strane kad su se upoznali i to kako kazu ona prava ljubav a ne prema novcu nego su se jedno durogm svideli fizicki ili mentalno.

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
58.063
pa i to je ljubav..on voli njenu mladost, ona njegove pare
a ko moze reci da je to neiskrena ljubav ili da to nije prava ljubav?
sta je uopste prava ljubav?
imas gomilu brakova koji se razvode a ljubav prstala na sve strane kad su se upoznali i to kako kazu ona prava ljubav a ne prema novcu nego su se jedno durogm svideli fizicki ili mentalno.
mogu samo da govorim u svoje ime, iz svoje perspektive iz svog malog univerzuma... :)
meni je to bljaks...ne bih mogla da diram ciku 20-30 godina starijeg a ni mladjeg...ne znam koliko da mi plate...
ocigledno mnogi nemaju sa time problem tako da... :)

zlatko01

Buduća legenda
Poruka
26.808
sve je to zivot, sklop raznih situacija...devojke mastaju o paznatim likovima, a i momci o poznatim likusama...secam se i situacije u komsiluku, kada je Riki Martin, objavio da je gej...jedna devojka je pocepala njegove posterre u svojoj sobi, bia je zaljubljena u njega...a realno, sta je mogla ocekivati i da je upoznala RM i da nije gej...jedna od miliona obozavateljki i nista drugo

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.