- Poruka
- 10.741
Mom drugaru,znamo se baš dugo al ono ne gotivim ga baš najbolje ali opet,poklon mu moram uzeti....
šta vi predlažete ?
ijaooooooooooooooooooo
šta vi predlažete ?
ijaooooooooooooooooooo
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
uzmi mu neku chuturu npr
kupi mu neku penkalu onda
ako je dzet set onda ne znam šta bi mogo da mu kupiš a da se oduševi
aj samnom na žurku kod njega,biće mnogo ruma,vodke,s obzirom na njegov muzički ukus...slušaćemo Vagnera
može, mogu da pušim iz muštikle?

inače ja naj volim čajkovskog i onu igru četri mala labudića![]()

njoj dakle knjigu 
napravi foru, njemu vijagru a gospodzi...ima gospodzu?njoj dakle knjigu
![]()
cijalis
a gospođi....gospođa poklon dobija od Hermana![]()
))cim ti znas sta gospodja dobija i od koga, bliski ste vi drugari![]()
))
