Quantcast

šta ću&kako ću

Poruka
43.464
on misli da sam glupa zato što sam mu rekla da sam glupa, a ja ne želim da on misli da sam glupa, jer treba da mu se javim i započnem još jednu divnu virtualnu ljubavnu avanturu... a kako sad da sve to bude lepo i divno ako on misli da sam glupa? mislim, možda će pokušati da me iskoristi... :eek:
pomozite mi drugari... stvarno ne znam šta ću i kako ću... k'o da sam stvarno glupa... :(

BILI DOUP

Elita
Poruka
22.491
on misli da sam glupa zato što sam mu rekla da sam glupa, a ja ne želim da on misli da sam glupa, jer treba da mu se javim i započnem još jednu divnu virtualnu ljubavnu avanturu... a kako sad da sve to bude lepo i divno ako on misli da sam glupa? mislim, možda će pokušati da me iskoristi... :eek:
pomozite mi drugari... stvarno ne znam šta ću i kako ću... k'o da sam stvarno glupa... :(
jutro je pametnije od veceri :)

Angel4U

Buduća legenda
Banovan
Poruka
36.698
Ma sta brines ..sigurno je i on glup vise od tebe :lol: axaxaxxa

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.