"Šta će vam deca" Šok u emisiji uživo, Vedrana Rudan i Marija Kilibarda

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.257
Marija Kilibarda ugostila je u emisiji Vedranu Rudan koja je promovisala svoju knjigu, a ubrzo je razgovor između njih dve postao nelagodan.
Naime, knjiga popularne spisateljice, bavi se temom koja je, čini se, bila bolna za voditeljku, zbog čega je Marija izrazila svoje negodovanje.

- Šta vas je slomilo - upitala je Vedrana Mariju.
- Pa na primer zato što kada žena u 41. godini baš želi da ima dete, a nema ga i onda se sve vreme u knjizi pominje "ma šta će ti deca" - rekla je iskreno Kilibarda.
- Ali vi imate 42 godine. Ja vas držim stvarno budalom svetskom nakon ove rečenice. Šta će vama deca? - upitala ju je spisateljica.
- Pa nekako sam ostvarena u svakom drugom smislu, a od svoje 25. godine imam fizičku potrebu da budem trudna - rekla je voditeljka.
- Pa šta, od 25. do dana današnjeg niste mogli da nađete nekog pastuha da vas oplodi. Imaš sebe, imaš ljubavnika, imaš verovatno lošeg šefa ili šeficu, šta će ti još i dete. Vaša bejbisiterka će verovatno više koštati - rekla je vedrana, a Marija se samo nelagodno nasejala.
- Zato rintamo - pokušala je da iznese svoj stav voditeljka.
-Ako ćete rintati da biste platitli bejbisiterku onda ste svtarno blesava - rekla joj je Rudanova na kraju.
https://www.blic.rs/zabava/video-ni...isiji-uzivo-vedrana-rudan-se-obratila/mnw0e2m

Vedrana Rudan poznata po tome da nema dlake na jeziku.Bila je direktna i nezgodna ali je pokrenula svojom knjigom i ovim intervjuom pitanje:

Da li žene preko 40 godina treba da radjaju decu ?
 
Marija Kilibarda ugostila je u emisiji Vedranu Rudan koja je promovisala svoju knjigu, a ubrzo je razgovor između njih dve postao nelagodan.
Naime, knjiga popularne spisateljice, bavi se temom koja je, čini se, bila bolna za voditeljku, zbog čega je Marija izrazila svoje negodovanje.

- Šta vas je slomilo - upitala je Vedrana Mariju.
- Pa na primer zato što kada žena u 41. godini baš želi da ima dete, a nema ga i onda se sve vreme u knjizi pominje "ma šta će ti deca" - rekla je iskreno Kilibarda.
- Ali vi imate 42 godine. Ja vas držim stvarno budalom svetskom nakon ove rečenice. Šta će vama deca? - upitala ju je spisateljica.
- Pa nekako sam ostvarena u svakom drugom smislu, a od svoje 25. godine imam fizičku potrebu da budem trudna - rekla je voditeljka.
- Pa šta, od 25. do dana današnjeg niste mogli da nađete nekog pastuha da vas oplodi. Imaš sebe, imaš ljubavnika, imaš verovatno lošeg šefa ili šeficu, šta će ti još i dete. Vaša bejbisiterka će verovatno više koštati - rekla je vedrana, a Marija se samo nelagodno nasejala.
- Zato rintamo - pokušala je da iznese svoj stav voditeljka.
-Ako ćete rintati da biste platitli bejbisiterku onda ste svtarno blesava - rekla joj je Rudanova na kraju.
https://www.blic.rs/zabava/video-ni...isiji-uzivo-vedrana-rudan-se-obratila/mnw0e2m

Vedrana Rudan poznata po tome da nema dlake na jeziku.Bila je direktna i nezgodna ali je pokrenula svojom knjigom i ovim intervjuom pitanje:

Da li žene preko 40 godina treba da radjaju decu ?
Ne vidim razlog zašto da ne ako nema fizičkih prepreka. Znam parove koje su stanove utukli na veštašku oplodnju i ništa.
Tako da ko može i želi samo napred.....
 
Ako neko od svoje 25.godine ne rodi dete a moze, cemu onda dete posle 40 godina ?
Zašto mora čovek da bude programiran pa da se ograničava da baš u 25-oj ili 30-oj želi potomstvo?
Tačno je da je bolje mnogo iz više razloga što bioloških što praktičnih odnosno socijalnih da se porodica zasniva pre 40-ih ali ne vidim zašto bi iko osporavao nečije izbore koji ga ne pogađaju u bilo kom smislu.
Vedranu gotivim ali često i jede ..... samo da bi ubila vreme.
 
Ah da, cekala je onog pravog, a i ovaj sad je 100% onaj pravi?
ma da, jesi ti u pravu...ali eto...okolnosti se razne desavaju u zivotu...nikada covek nije siguran u nista...
opet ne bih rekla potiskivala, ne znamo sta joj se sve desavalo u zivotu...

ima svega...ja znam mladi bracni par u dvadesetim koji su 3 godine pokusavali, oboje zdravi, isli na sve moguce kontrole, radili aktivno na bebi i nista...posle se razveli...nekima treba i vise godina...
a nekome se desi iz prve sa likom iz lokala koga je pokupila pijana...
lutrija je to...
 
Vedrana je toliko neprijatna i nekulturna da ja ne mogu da je gledam uopšte.
Nikad ne znamo zašto neko nije rodio do 40-e a i da znamo šta je nekog uopšte briga kad ko radja.
Neka radja kad hoće ili može neću ga ja hraniti da se bavim tim. Jako, jako neprijatno pitanje od jako neprijatne žene
 
Vedrana je toliko neprijatna i nekulturna da ja ne mogu da je gledam uopšte.
Nikad ne znamo zašto neko nije rodio do 40-e a i da znamo šta je nekog uopšte briga kad ko radja.
Neka radja kad hoće ili može neću ga ja hraniti da se bavim tim. Jako, jako neprijatno pitanje od jako neprijatne žene
da je srece da je vise onih koji otvoreno kazu svoje misljenje , kakvo god da je

bili u pravu ili ne

velika vecina , zarad neke * korektnosti* , otvoreno laze i prica ono sto drugi zele da cuju

i sto je podobno
 
da je srece da je vise onih koji otvoreno kazu svoje misljenje , kakvo god da je

bili u pravu ili ne

velika vecina , zarad neke * korektnosti* , otvoreno laze i prica ono sto drugi zele da cuju

i sto je podobno
Nije problem u mišljenju nego u uvredljivom načinu saopštavanja.
ja bas gotivim vedranu..ima odlican ostar jezik i pogadja u centar
Tačno sam znala da je tako :mrgreen:
 
99% ljudi ne kapira Vedranu.
Kao ni ova priglupa voditeljka.
Nije Vedrana nju odgovarala od ideje da ima dete, nego je pitala za motiv, za istinski razlog želje.
Jer Vedrana je zaključila, sasvim logički, da ako neko želi nešto već 17 godina, a da nije istinski ni pokušala da ostvari svoju želju, da li uopšte zaista želi?!

Zamisli, želiš bajs od 2000 evra, a imaš platu 5000 evra, i već 10 godina nikako da ga kupiš. I onda te ja pitam "koji će tebi qrats bajs?!"

Naravno, ona pitanja postavlja vrlo direktno, naziva stvari pravim imenom, ne uvija se, i često su njena pitanja, kao u ovom slučaju, zapravo retorička.

Jer pitanje "Šta će vama deca", u konkretnom primeru, upućeno voditeljki koja kaže da ih želi već 17 godina, ali ipak malo više voli da se zahebava i uživa u svom hedonizmu, jeste retoričko.
 

Back
Top