Sta ce udata žena na sajtu, chatu, društvenim mrežama...?

Nesnadjena

Aktivan član
Poruka
1.802
Eto, ovo je jedno od pitanja koje dobijam veoma cesto.Ne dozivljavam ga uvek zlonamerno.Najgori su mi oni moralni cistunci,koji valjda,imaju misljenje da udata žena treba samo da gleda u šerpu i u muža.Jos su gori licemeri koji pod plastom moralnosti,pokusavaju da me uvere kako je i komunikacija na mrezama,sa ili bez znanja muza vec jedan oblik prevare.Naravno,sadrzaj komunikacije na koju ja mislim je obicna razmena misljenja a ne razmena hot fotkica u pp. Vase misljenje?

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.808
Eto, ovo je jedno od pitanja koje dobijam veoma cesto.Ne dozivljavam ga uvek zlonamerno.Najgori su mi oni moralni cistunci,koji valjda,imaju misljenje da udata žena treba samo da gleda u šerpu i u muža.Jos su gori licemeri koji pod plastom moralnosti,pokusavaju da me uvere kako je i komunikacija na mrezama,sa ili bez znanja muza vec jedan oblik prevare.Naravno,sadrzaj komunikacije na koju ja mislim je obicna razmena misljenja a ne razmena hot fotkica u pp. Vase misljenje?
To sam se i ja često pitao. Ali ništa nije tu neobično. Zbog postojanja interneta ne mora žena da ode i komunicira o arhitekturi sa nekim koji voli isto uživo, nego u udobnosti njenog doma. Lupio sam sada polje razgovora. Nema ona nameru da flertuje sa bilo kime. Čak i da je neformalan razgovor (ne pp), to je ok. Nigde tu nema prevare. Ali čim se pređe na PP, i na flertovanje, e to je već prevara.

Iako nije došlo do fizičkog kontakta, radi se partneru iza leđa flertovanje sa drugim frajerom.

Nesnadjena

Aktivan član
Poruka
1.802
To sam se i ja često pitao. Ali ništa nije tu neobično. Zbog postojanja interneta ne mora žena da ode i komunicira o arhitekturi sa nekim koji voli isto uživo, nego u udobnosti njenog doma. Lupio sam sada polje razgovora. Nema ona nameru da flertuje sa bilo kime. Čak i da je neformalan razgovor (ne pp), to je ok. Nigde tu nema prevare. Ali čim se pređe na PP, i na flertovanje, e to je već prevara.

Iako nije došlo do fizičkog kontakta, radi se partneru iza leđa flertovanje sa drugim frajerom.
Moze se flertovati i na forumu, ne mora samo pp ;)

Guede

Buraz
Poruka
10.602
Procita ti nik Nenasadjena, pa mi bi nesto zao ... :D

Nego, ljudi ce uvijek osudjivati ono sto ne razumiju .. tako da je to normalno, i nemoj da brigas oko tako neceg neminovnog

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
29.899
pa evo i ja sam ozenjen pa sam na forumu :P

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
56.150

ja se sa ovim slazem...mislim ne bih koristila izraz prevara...ali...je nesto sto se meni ne bi svidjalo da mi se radi niti bih radila...sem ukoliko mi vise nije stalo do momka/muza...

ok ako te neko nesto pita, odgovoris i to je to (mislim na pp)... ali izlivanje emocija, prepricavanje dana... ne znam...
znam da moze da se prica sa nekim sa 0 emocija i namera...ali posle nekog vremena uglavnom tu jedna strana hoce nesto vise...

i da...mnogo je udatih i ozenjenih a i onih koji nisu koji na drustvenim mrezama traze ljubavnika, ljubavnicu ili samo paznju...

nije to nista strano vec normalno...kao sto ima onih koji skoro nikada ne koriste pp i ne vole...sve je za ljude...

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
56.150
sada vidim da je u naslovu i chat...i to bih stavila u posebnu kategoriju...
ne znam da li se misli na Badoo, Tinder, Pricaonicu ili sta ali tu se u 99, 99% slucajeva prica iskljucivo sa suprotinim polom 1 na 1...i zna se da se ne razmenjuju recepti za ajvar...

mislim da bih direktno eliminisala partnera zbog toga...

SilverStar

Domaćin
Poruka
4.815

Evo da ja dam nepopularan odgovor... 😁
Svi koji flertuju na netu, rade to zbog paznje...
Osoba sa kojom ste u vezi, braku je već vasa, takoreći već je osvojena.
Drugi razlog je sto veza, brak posle određenog vremena uđe u neki normalan tok, bez puno uzbuđenja.
Flertovanjem se proverava da li jos uvek imate ono nesto u sebi sto moze drugu osobu da uzbudi i da je nagna da vam odredjenim gestom posveti paznju koju svi potajno prizeljkuju...

Nesnadjena

Aktivan član
Poruka
1.802
Evo da ja dam nepopularan odgovor... 😁
Svi koji flertuju na netu, rade to zbog paznje...
Osoba sa kojom ste u vezi, braku je već vasa, takoreći već je osvojena.
Drugi razlog je sto veza, brak posle određenog vremena uđe u neki normalan tok, bez puno uzbuđenja.
Flertovanjem se proverava da li jos uvek imate ono nesto u sebi sto moze drugu osobu da uzbudi i da je nagna da vam odredjenim gestom posveti paznju koju svi potajno prizeljkuju...
Nije pitanje flerta na mrezama ,vec uopste prisustvo.A flertovanje nije rezervisano samo za net , za navedene primere.
[

Cru*

Poznat
Poruka
9.841
Po meni, to je budalastina...ako se odnosi na samo prisustvo na drustvenim mrezama. To je prostor za sve, od kupovine i recepata, do svaleracije.. kao i u realnom životu. Kakve ima veze gde je?
Naravno da samo prisustvo na sajtovima za upoznavanje, kao sto su Tinder i Badoo jasno pokazuje sta se tu trazi, sve ostalo nema blage veze. Mozes da flertujes i na Fejsu i na poslu. Gde je bezbednije?
Ako se flert uopste racuna u nesto.
Jer ko ume... flert je samo zabava i ne vodi nicemu daljem. Ko ne ume... jbg.

DarkMoon

Elita
Poruka
15.767
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.