Šta će sutra da se krčka?

Pinocchio

Elita
Moderator
Poruka
16.130
Hajmo planove za sutrašnji ručak... ako ih imate :kuvar5:

Ja ih trenutno - nemam!

Možda paradajz čorba... boranija sa pavlakom (deca tražila) iiii ne znam šta još. Ovo mi sve nešto slabašno, ogladniš posle pola sata.
Možda opet Cezar salatu?
Mame me one Mitine tortilje u kombinacijama ali tu nemam granice pa se ne bih upuštala baš sad.

za sutra ne znam za danas imam podlogu za picu imam šunku,edamer,parmezan,tomatino,masline,origano jedino nemam šampinjone ali dobro može i bez toga dakle danas pica i coca-cola zero nije baš najzdraviji ručak ali može ponekad da razbije monotoniju standardnih obroka
Nije pizza nezdrav ručak ako na nju staviš zdrave namirnice: malo šunke, sira, paradajza, masline, crvena paprika, origano... neke pečurke... to je sve super. Ta Coca Cola ti "kvari priču" ;)

Ukrckala sma za danas i sutra..punjene paprike i napravila kolac sa malinama
pri tom @Bambi cu da banujem :mrgreen: cim bude došla na forum jer je dala recept
i to još sa slikom da nam krenu zazubice za ovaj kolac sa malinama koji nisam mogla da zaobidjem a ni da odolim..trenutno se hladi :zjede:
Daa! Punjene paprike!!! Pa na njih sam zaboravila.
Sve redje i redje jedemo ribu…
Mislim da smo lenji.

Hajmo planove za sutrašnji ručak... ako ih imate :kuvar5:

Ja ih trenutno - nemam!

Možda paradajz čorba... boranija sa pavlakom (deca tražila) iiii ne znam šta još. Ovo mi sve nešto slabašno, ogladniš posle pola sata.
Možda opet Cezar salatu?
Mame me one Mitine tortilje u kombinacijama ali tu nemam granice pa se ne bih upuštala baš sad.
Pregledam fioke i frižider, i odmah znam šta je za ručak. Danas mi se ništa ne jede... samo trešnje. :D

Volimo u svim oblicima. I sa mesom i bez ali najviše žutu, barenu na pari, so, biber, peršun i mnogo kisele pavlake.
"Problem" je što 1 kg pojedeš dok trepneš.
za ovo današnje i sve drugo što daje na pdf,u kulinarstvo, današnja zlatna forumska medalja ide zasluženo kod naše @Pinocchio
golden-medal-design~8.jpg

Back