Šta će se dogoditi ako Vučić potpiše francusko-nemački sporazum?

Da li će srpski narod prihvatiti francusko-nemački sporazum ukoliko dodje do njegovog potpisivanja?


  • Ukupno glasova
    55
pa kako sad svi podržavate njega ceo spektar od vesne pešić i čede jovanovića do šešeljuge svi su na istom kazanu kakva tvoja opozija koja sedi na pinku i novoj sve ista govna
Pa vidiš da Vučić svakodnevno priča: "Ne dajte vlast Evropejcima, biće katastrofa."

Znači sve se slaže s tobom da je Nikolićev proliv slasniji od doboš-torte Ponoša
 
Pa zapretili su ako odbije usmena odobravanja a on im je to dao. Deluje mi i da mu daju prostora da odlaže sve u nedogled jer Kurti odbija ZSO.
Ali, onda sledi implementacija, na primer priznavanje pasoša

Takođe premijer Kurti kaže: "Ja sam, rode moj, spreman potpisati."

Tako da je srpska radikalna stranka označena kao remetiOc mira
 
Ne bi Vučić već 20 puta rekao da neće potpisati da se zaista neki potpis sprema. Mislim jeste govorio ne dam Gazivode pa dao ali vremenska distanca je tu bila čini mi se veća.

+1
za sve što je rekao ne dam, pa dao, jesi u pravu, manje je puta ponovio....sada je ponovio 200x,
valjda ga Kurti čuva, kao ne da ZSO, a ovaj ne da posle potpis, čuvaju jedan drugom ledja, vragolani!

Pa ne može zauvek da se odlaže sve to

U čemu je smisao Preteće posete kvinte onomad

MOŽE!
može da izvede 200 000 ljudi i da kaže evo šta da radim! ne smem!
kao što će možda i biti?!

Pa zapretili su ako odbije usmena odobravanja a on im je to dao. Deluje mi i da mu daju prostora da odlaže sve u nedogled jer Kurti odbija ZSO.

pipavo je , može sve da odleti u PM, zapad se toga plaši, šta ako nekome vrlo bitnome prelije čaša
i kaže dosta bre ?!
zapadu treba neka pobeda al ne još jedan poraz! a taj poraz bi bila srbija
ovako eduvnago svi i AV i kurti i borelji i lajčak da niko se ne obruka a ništa se i ne radi...
i sve je i ovako i onako
 
Pa zapretili su ako odbije usmena odobravanja a on im je to dao. Deluje mi i da mu daju prostora da odlaže sve u nedogled jer Kurti odbija ZSO.
to je zaplet

sledi rusenje crveno-crne koalicije i dolazak rusa koji su rekli da stizu, kao u siriji, samo moraju da dobiju zvanican poziv vlasti i ima da demilitarizuju kosovo po rez. 1244

zapad, amerika to i hoce da razvuce ruse na jos jedan front, dublje u eu koja treba da propadne
 
to je zaplet

sledi rusenje crveno-crne koalicije i dolazak rusa koji su rekli da stizu, kao u siriji, samo moraju da dobiju zvanican poziv vlasti i ima da demilitarizuju kosovo po rez. 1244

zapad, amerika to i hoce da razvuce ruse na jos jedan front, dublje u eu koja treba da propadne
Црвено-црна коалиција ће бити срушена, али на изборима, а доћи ће нека друга коалиција која ће наставити са истим идеолошким правцем према западу.

Руси и Американци упостављају границу између запада и Русије ту негде по сред Украјине, мање више.
А Србија је у центру Европе, више је Бугарска занимљивија Русији, него ми.
 
Црвено-црна коалиција ће бити срушена, али на изборима, а доћи ће нека друга коалиција која ће наставити са истим идеолошким правцем према западу.

Руси и Американци упостављају границу између запада и Русије ту негде по сред Украјине, мање више.
А Србија је у центру Европе, више је Бугарска занимљивија Русији, него ми.


Tvoj SNS je ruska stranka. A to je poražena strana u unitarnoj Ukrajini
 
Tesko onome koga Vucic brani i EU hrani.Gde je Vucic sto ne pokaze slike "Lepe Srbije".Ovako Vucic brani srbe na Kosovu i Metohiji od siptara.

112979_pretucena-zena_s.jpg
 

Back
Top