Šta će se dogoditi 24. septembra?! Opšta uzbuna na internetu

Screenshot_20220923-132428_Chrome.jpg
 
Jel se baš sve dešava po planu i scenariju? Ili stvarno postoje strane u ratu?

Svetski rat nije bio i kad je NATO vodio rat s Jugoslavijom, napao Kinu, ućutao Rusiju? Koliko vojski treba da učestvuje da bi se okarakterisao svetskim ratom? Ima li pobednika u svetskom ratu kada se nakon xy godina desi novi svetski rat?

Rat, rat se nikada ne menja...

ja čekam četvrti svetski...
sve je po planu.............pogledaj moje postove od pre 10 godina na politici o Rotschildu.
Tada sam rekao da u Rotschildovoj agendi kontrole nad planetom stoji deo koji se odnosi na OGRANICENI NUKLEARNI UDAR NEGDE U SVETU, KOLKO DA SE SVET ZAPLASI , A POTOM SLEDI HITAN REFERENDUM O SVETSKOJ VLADI, JEDINOJ INSTITUCIJI KOJA MOZE SPRECITI "DALJU ESKALACIJU GLOBALNOG NUKLEARNOG SUKOBA".
Na korak smo od realizacije tog scenarija...........naravno i uz "ogranicen nuklearni udar". Ukrajinci ce biti kolateralne zrtve u ovoj agendi.
 
sve je po planu.............pogledaj moje postove od pre 10 godina na politici o Rotschildu.
Tada sam rekao da u Rotschildovoj agendi kontrole nad planetom stoji deo koji se odnosi na OGRANICENI NUKLEARNI UDAR NEGDE U SVETU, KOLKO DA SE SVET ZAPLASI , A POTOM SLEDI HITAN REFERENDUM O SVETSKOJ VLADI, JEDINOJ INSTITUCIJI KOJA MOZE SPRECITI "DALJU ESKALACIJU GLOBALNOG NUKLEARNOG SUKOBA".
Na korak smo od realizacije tog scenarija...........naravno i uz "ogranicen nuklearni udar". Ukrajinci ce biti kolateralne zrtve u ovoj agendi.
Prorok Jeremija, srednje ti je ime?
 
Internet je poslednjih dana preplavljen teorijama i nagađanjima o mogućem smaku sveta koji bi, po rečima blogera, trebalo da se dogodi 24. septembra 2022. godine. Šta se krija iza ovoga?

399975_apokalipsa_f.webp


Sve je počelo širenjem video snimka govora jednog od opozicionih poslanika Bundestaga Fridriha Merca na kom se mogu čuti njegove tvrdnje kako će 24. septembar 2022. ostati zabeležen u istoriji, odnosno "da ćemo se svi sećati gde smo bili tog dana".


Ipak, nije samo Merc "upozorio čovečanstvo" na moguća dešavanja tog dana, već su to bili i stari dobri "Simpsonovi".

U nekoliko epizoda se mogu videti aluzije na smak sveta, a internet korisnici su tumačenjem redosleda epizoda i znaka u njima su zaključili da će ključni dan biti baš 24. septembar.


Pored toga, mnogi "onlajn surferi" veruju da će nam baš tog dana doći glave solarne oluje, odnosno elektromagnetna radijacija emitovana od strane sunca.

Ove navode demantovali sus stručnjaci koji tvrde da su ovakve "oluje" potpuno normlane i bezopasne po planetu Zemlju.

Uprkos svemu, internert kroisnici još uvek su ubeđeni, ili se prave da jesu, u dolazak smaka sveta, a njihovim navodima svakako su doprinele činjenice kao što su nedadvna smrt britanske kraljice, što mnogi tumače kao znak i mobilizacija ruske vojske, odnosno dalja eskalacija sukoba u Ukrajini koja bi mogla dovesti do Trećeg svetskog rata ili nuklearnog sukoba.

Svetski trend prelio se i na fidove domaćih društevenih mreža, pa tako ima mnogo onih koji se pitaju šta će se dogoditi navedenog datuma, ali ima smisao za humor našeg naroda iznedrio je iu puno šaljivih statusa koji se odnose na ovaj dan.

Bilo kako bilo, moraćemo dad sačekamo još nekoliko dana kako bismo videli dalji rasplet događaja.

https://www.republika.rs/razonoda/zanimljivosti/384852/smak-sveta

Nisam čitala sve napisano, ali ovo je čista istina. ( citiram "da ćemo se svi sećati gde smo bili tog dana". )
To je sutra, imam sastanak stanara na koji mislim da neću otići, ali će svakako negde ostati zabeležen.
Verujem da i svi vi imate neke obaveze, neko manje neko veće, da ne nabrajam sve mogućnosti... I duboko se nadam da mi ovde ne treba onaj zeleni smajli, mrzi me da ih tražim .

Svakog datuma koji umeju da saberu, najavljuju neko čudo. Ovaj datum daje neke šestice pa se zabavljaju ( u nastavku ide psovka ...ih kabala i slične stvari ).

Šta ću ja ovde, a ne piše mi se nigde danas :think:
Aha, da pozdravim @tab503, nigde ga ne srećem pa se valjda uželim avatara :):heart:
 

Back
Top