• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Šta će se dogoditi 24. septembra?! Opšta uzbuna na internetu

Zauz

Buduća legenda
Poruka
29.899
@dakyorlando hocete li odgovoriti na pitanje?
............
Smak sveta?
Screenshot_20220924-233315_Twitter.jpg
...kako docekati smak sveta kad se ne zna kada ce biti?
Screenshot_20220924-233309_Twitter.jpg

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
93.162
nista?
a ja bas ocekivao da putinko klikne crveno dugme..da bajdenko odgovori i ode sve u piiiizdu materinu a mi u sredini, nova svajcarska..oaza na kugli zemaljskoj... para da pada od izbeglica iz celog sveta... bdp ode u nebesa a vucko dozivotni predsednik zbog istorijskog uspeha koji nije zabelezen ni u blizoj a boga mi ni u daljoj proslosti, :D

4thman

Poznat
Poruka
7.429
nista?
a ja bas ocekivao da putinko klikne crveno dugme..da bajdenko odgovori i ode sve u piiiizdu materinu a mi u sredini, nova svajcarska..oaza na kugli zemaljskoj... para da pada od izbeglica iz celog sveta... bdp ode u nebesa a vucko dozivotni predsednik zbog istorijskog uspeha koji nije zabelezen ni u blizoj a boga mi ni u daljoj proslosti, :D
Još imaju pameti...

Kinezi igraju glavnu ulogu...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.