BLAJBI
Zaslužan član
- Poruka
- 103.496
Sta prizeljkujete da se u ovoj godini desi u Srbiji i svetu? 

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

Sta prizeljkujete da se u ovoj godini desi u Srbiji i svetu?![]()
Sta ce se desiti u 2011. godini?
Sta prizeljkujete da se u ovoj godini desi u Srbiji i svetu?![]()
.
i sa sto vise radosti i osmeha u zivotu, ZIVI BILI !Kristalnu noc u Srbiji a mete zna se...politicka elita i ostali lopovi.
U Srbiji da padne vlast.
Da padnu i da ih zatarabimo iza sedam brava i sve sto imaju da im oduzmemo.
