Šta ce sada biti sa Orbanom?

  • Začetnik teme Začetnik teme Nina
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Orban će ići u opoziciju i neće ga niko dirat. On je za razne projekte koristio svoj politički uticaj, ali teško da se njegov potpis igdje nalazi. Ako se stvarno krene u obračun sa korupcijom nadrapat će bivši ministri, direktori itd. Za onog štakora Szijarta sam uvjeren da će zaglavit robiju i to dugogodišnju.
 
Midlim da neće ništa biti.
Pa ovaj magarac je Orbanu do jučer bio u stranci, čisto sumnjam da Orban nema materijala kojim bi ga mogao diskreditirati.
Pa ima onaj sex tape, s kojime je pokušao.
Da ima išta više od toga, ne bi izmišljao o diverziji Zelenskog na plinovodu, niti bi zvao smijuriju Vancea da ga podrži, a ovaj mu samim svojim dolaskom uvalio poljubac smrti.
 
Zavisi sta ce Madjer da uradi sa ekonomijom. Pustice mu 17,5 milijardi evra koje su uskratili Orbanu. To je veliki novac ,popunice rupe.Ali ako nema filing za ekonomiju,sto podrazumeva i kontrolisanu korupciju ,nece dugo. Fides i Tisa ce se menjati na vlasti. Orban je osvojioo 2 250 000 glasova od izaslih 5,8 m.
 
Zavisi sta ce Madjer da uradi sa ekonomijom. Pustice mu 17,5 milijardi evra koje su uskratili Orbanu. To je veliki novac ,popunice rupe.Ali ako nema filing za ekonomiju,sto podrazumeva i kontrolisanu korupciju ,nece dugo. Fides i Tisa ce se menjati na vlasti. Orban je osvojioo 2 250 000 glasova od izaslih 5,8 m.
Orban je puko za 15 posto a analize pokazuju da su to u najvećem broju njegovi bivši glasači preletači i neopredeljeni. U redu ima tu korupcije i svačeg nešto ali ti preletači su to učinili najviše zbog toga što je Orbana u najgorem trenutku podržao nalupani Di Vens sa šljivama ispod očiju od batina Iranaca i nesretni Tramp iz rupe. . A ljudi su takvi da beže od gubitnika . Nesretnom Trampu bi bilo bolje da nije zapoceo rat sa Iranom vec da posle uspesne akcije u Venecueli izigrava generala sepureci se , zene vole oficire.
 
Orban je puko za 15 posto a analize pokazuju da su to u najvećem broju njegovi bivši glasači preletači i neopredeljeni. U redu ima tu korupcije i svačeg nešto ali ti preletači su to učinili najviše zbog toga što je Orbana u najgorem trenutku podržao nalupani Di Vens sa šljivama ispod očiju od batina Iranaca i nesretni Tramp iz rupe. . A ljudi su takvi da beže od gubitnika . Nesretnom Trampu bi bilo bolje da nije zapoceo rat sa Iranom vec da posle uspesne akcije u Venecueli izigrava generala sepureci se , zene vole oficire.
E pa to je ono, ko trazi vece igubi i ono iz vrece.

Negativna "reklama" je gora od svega, a Orban se ulizivao svima njima.
 
Политички запад, кад хоће негде да промени власт, потеже корупццију. Ако у томе успе, онда начешће остави то да избледи, јер суштински, они су корупцију и измислили, а и генератор су опште корупције на целом континенту, са све ендемским веријтетима у Украини, Румунији и Балитчким земљама, па и код нас.

Проблем је у томе што је Мађара изабрала мађарска а не брисел.
 
Zavisi sta ce Madjer da uradi sa ekonomijom. Pustice mu 17,5 milijardi evra koje su uskratili Orbanu. To je veliki novac ,popunice rupe.Ali ako nema filing za ekonomiju,sto podrazumeva i kontrolisanu korupciju ,nece dugo. Fides i Tisa ce se menjati na vlasti. Orban je osvojioo 2 250 000 glasova od izaslih 5,8 m.
Madjer isto nece da uzima izbjeglice kao Orban
 
Ja ne mislim da Fon Der Lajen nije korumpirana, naprotiv, i treba i ona da odgovara ikao se za sada samo "provukla", ali nije normalno da jedan predsednik zemlje i njegovi clanovi porodice imaju onolike nekretnine po Beogradu (malo im po Madjarskoj).

U sustini, raspad EU je blizu, bitno je samo na kakve i koje grupice ce se raspasti, ali ne podrzavam korupciju ni u kakvom vidu.
eu ce se smanjiti ali ne raspasti
 
Проблем је у томе што је Мађара изабрала мађарска а не брисел.
А ко је бирао Орбана? У том сличају Срби су изабрали Динкића, и са радошћу га замолили да све банке у Србији преда западној лихватској интернационали???' Па наравно да су га изабрали Мађари. Мађарска је била земља, до скоро, која је имала одличне односе са Републиком Српском, Америком, Русијом и Кином. Од сад... видећемо. У мађарској су се сукобиле две воље. Једна је Америчко -руско-кинеска, а против ње, ЕУ бирократија. У овом часу, ЕУ бирократија и русомржња су однеле превагу.
Мислим да овај Хонвед неће моћи да ужива баш толику пажњу запада, и истока, као што је то могао Орбан.
 

Back
Top