Agafja
Buduća legenda
- Poruka
- 26.755
A ako bi kojim slučajem išao u zatvor, to bi bio apratman bolji od Sanaderovog.Midlim da neće ništa biti.
Pa ovaj magarac je Orbanu do jučer bio u stranci, čisto sumnjam da Orban nema materijala kojim bi ga mogao diskreditirati.

