Quantcast

Šta će biti sa religijom u slučaju pronalaska ekstraterestrijalnog zivota

Glasnik.

Elita
Poruka
24.372
Sta ce biti?
Sta je bilo kada su nekoliko puta pronlazali dokazer za Evoluciju pa se posle par desetina godina, ustanovilo da je laz?

Vecina su verovali i dalje znajuci da ovi rade prevare.
Mali broj je prestao da veruje.

Tako ce i opet biti.

A sta je bilo kada se ustanovilo da su ovi lagali?

Ponovo se povecao broj verujucih i vise bi da se te lazi ne kriju...

Mi vas opominjemo da se ovi nista nisu promenili i da ce nastaviti sa istim metodama.

Prevara se oept sprema, malo modernije sada...

I ako nekada covek bude sleteo na Mars, ako dotle jos svet postoji.
Ustanovice da nema nista od toga.
Bakterije su bile sa zemlje, to jest sa tockova robota ili su podmetnute!!!

Ali dotle nece ni doci, ovaj svet ce zavrsit i Hristos dolazi...

Poslednja izmena:

markons82

Veoma poznat
Poruka
14.624
Sta ce biti?
Sta je bilo kada su nekoliko puta pronlazali dokazer za Evoluciju pa se posle par stoleca ustanovilo da je laz?

Vecina su verovali i dalje znajuci da ovi rade prevare.
Mali broj je prestaod a veruje.

Tako ce i opet biti.

A sta je bilo kada se ustanovilo da su ovi lagali?

Ponovo se povecao broj verujucih i vise bi da se te lazi ne kriju...

Mi vas opominjemo da se ovi nista nisu promenili i da ce nastaviti sa istim metodama.

Prevara se oept sprema, malo medernije sada...

I ako nekada covek bude sleteo na Mars, ako dotle jos svet postoji.
Ustanovice da nema nista od toga.
Bakterije su bile sa zemlje, to jest sa tockova robota ili su podmetnute!!!

Ali dotle nece ni doci, ovaj svet ce zavrsit i Hristos dolazi...
da mi opere noge?

fisherman1

Veoma poznat
Banovan
Poruka
13.586
Vanzemaljski život postoji,samo je pitanje vremena kad će se ljudi sresti s njim...
Najveća religijska glupost je da je bog stvorio čoveka po liku svom...:mrgreen:
Ako je svemoćan,svemudar i večan -te ima moći,znanja i vremena koliko hočeš-najbolje da bi izgledao
glupo kao čovek!:hahaha: (Lice ko guza...:rotf:)
Uložio bi malo u sebe,bar kao paun da bude kitnjast i u lepim bojama...Ili kao tigar šaren pa elegantan...
Bog da liči na nekog kretena,pa još muškog.Ajd da je na dobru žemsku pa da mu se progleda... Svašta!:hahaha::rotf:

CrniĐavo

Elita
Poruka
17.474
Vanzemaljski život postoji,samo je pitanje vremena kad će se ljudi sresti s njim...
Najveća religijska glupost je da je bog stvorio čoveka po liku svom...:mrgreen:
Ako je svemoćan,svemudar i večan -te ima moći,znanja i vremena koliko hočeš-najbolje da bi izgledao
glupo kao čovek!:hahaha: (Lice ko guza...:rotf:)
Uložio bi malo u sebe,bar kao paun da bude kitnjast i u lepim bojama...Ili kao tigar šaren pa elegantan...
Bog da liči na nekog kretena,pa još muškog.Ajd da je na dobru žemsku pa da mu se progleda... Svašta!:hahaha::rotf:
Vidiš da si vernik, veruješ u vanzemaljce.
Isus beše vanzemaljac i pitanje je vremena kada će se ljudi sresti sa njim.
Iako si matori kvarnjak spolja, iznutra si delom Hrišćanin.
To se zove sreća u nesreći.

Fixa

Veoma poznat
Poruka
12.801
Nikad nije u Islamu niko osporio postojanje drugih svjetova,pa samim time i mogucnost postojanja tih "vanzemaljaca"...tako da se nece morati prilagodjavati novonastaloj situaciji ako mali zeleni se jave..:D
kuran je ozbiljno zajebao bibliju po pitanju naučne podloge alahove riječi. tj. ne sam kuran, nego islamisti tumačenjem kurana. i sad je jako zanimljivo da se u kuranu nalaze objašnjenja za apsolutno sve na planeti i u kosmosu, a da se vanzemaljci ni ne pomenu, bar u kontekstu mogućnosti njihove pojave. ali kada bi se pojavili, siguran sam da bi i islamisti i hrišćani našli očigledno objašnjenje u svetim spisima koje im je promicalo tolike vekove.

emanullah

Ističe se
Poruka
2.965
kuran je ozbiljno zajebao bibliju po pitanju naučne podloge alahove riječi. tj. ne sam kuran, nego islamisti tumačenjem kurana. i sad je jako zanimljivo da se u kuranu nalaze objašnjenja za apsolutno sve na planeti i u kosmosu, a da se vanzemaljci ni ne pomenu, bar u kontekstu mogućnosti njihove pojave. ali kada bi se pojavili, siguran sam da bi i islamisti i hrišćani našli očigledno objašnjenje u svetim spisima koje im je promicalo tolike vekove.
Hvala Allahu Gospodaru svih svjetova to ti je prvi ajet u Kur'anu pametnom dosta

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.