Quantcast
  • Dragi prijatelji, forum "Hobi" smo prebacili u kategoriju "Zabava" i pripojili smo mu teme iz foruma "Аlbumi sa sličicama" i "Strip i Anime".

ŠTA ĆE BITI SA NAŠIM DIPLOMAMA Izbačeni smo iz Evropske asocijacije, A EVO KO JE ZA TO KRIV

Metronomy

Veoma poznat
Poruka
12.265
I Tito je bio kanonik...zanimljivo zar ne?
a ti njega racunas u Srbe? Ovde govorimo o srpskim monarhistima....i studentima koje su postaviljali sa politickim diplomama na strucna mesta i u vlast srbije 70tih. Ti strucnjaci su posle svojim ucenicima delili iste takve diplome i od njih pravili "ekstra strucnjake" ali samo za Srbiju, te nisu vodili kod sebe u ameriku

Poruka
8.559
a ti njega racunas u Srbe? Ovde govorimo o srpskim monarhistima....i studentima koje su postaviljali sa politickim diplomama na strucna mesta i u vlast srbije 70tih. Ti strucnjaci su posle svojim ucenicima delili iste takve diplome i od njih pravili "ekstra strucnjake" ali samo za Srbiju, te nisu vodili kod sebe u ameriku
Nemaš nikakve dokaze, samo mantraš ko Umri muski.

Metronomy

Veoma poznat
Poruka
12.265
Nemaš nikakve dokaze, samo mantraš ko Umri muski.
Koga zanima nadje dokaze, djavo se ne javlja sam. Isprati deklarisane monarhiste i naci ces dokaz koji ti treba.
Ja sam isao po poznavanju ljudi i dosao do toga da su monarhisti, rotarijanci i u vlasti od 60tih....Ti se ne pitas kako su organizovane studentske demonstracije pored "komunisticke " OZNE? Zamisli neko je dozvolio da se studenti organizuju i naprave miting tih godina....opasna neka komunisticka organizacija....strah i trepet bundzijama....
Cime razmisljas kada to ne vidis?

Софија

Buduća legenda
Poruka
39.917
samo ja i dalje ne vidim sta imamo od tog priznanja,
ne vidim nesto da se nasi pravnici slivaju u Nemacku
Правници свакако не, али ми је новина да су уопште све друштвене факултете ставили на листу признатих.
Мени уопште није јасно шта се у тој земљи десило и одакле им толики дефицит школованог кадра?

nesko101

Poznat
Poruka
9.804
Autorska tema!
Izbacile nas iz EU na dve godine a SNS čelnici kažu nije to ništa nebitno je.
A sve je počelo od bivšeg predsednika kojeg lično znamo da je kupio diplomu fakulteta,
jer pre nje a ni posle nje nije znao da upamti rečenicu teksta koja mu je data nekoliko dana pre nekog mitinga.
Ako se ovako nastavi teško je da će ovo trajati samo dve godine.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.