Šta će biti glavna tema Samita EU u Tivtu, kome će prisustvovati i Vučić: Poruka Srbiji da sledi Crnu Goru - proces proširenja je živ?

Битно је да Србија, и данас у овом смрадикалском мраку, има већинску подршку грађана за улазак у ЕУ.

Истраживање НСПМ



Да ли подржавате улазак Србије у ЕУ?вредности у процентима
да, у потпуности 30.4
углавном да16.7
углавном не14.1
уопште не подржавам28.8
немам став / без одговора10.0
Укупно100.0
Procenti su tužni
 
Procenti su tužni

Да и угланвом да је 47,1 %

Углавном не и не 42,9 %

Нема став је 10 % и то у овом мрачном периоду.

Замисли како ће бити у нормалним околностима.
 
Nemam ništa protiv Crne Gore. Ići ću u Tivat, ne zato što su me oni pozvali, već zato što me Ursula fon der Lajen pozvala,

Za ovaj seljački bezobrazluk trebalo da popase zabranu ulaska u roku odma i onda pregovaraju s Ursulom dal da ga puste uz uslov da se primerno vlada i ne ujeda kvake.
 
ni ja ne bi dao srbiji u EU. Beskorisna pateticna zemlja. Rasturena industrija, svedeni na motace kablova i stanica za pranje EU novca

Да, али то је зато што ниси пошао од суштине Европске уније.

Европљани су добри људи који имају симпатије и емпатије на претек. Желе добро својим комшијама, а не да им цркне крава. Желе, по цену да њима буде и мало горе, да обједине целу Европу у једну велику породицу. Нису саможиви источњаци који гледају само своје дупе и свој ћар.

Зато се можемо надати да ће нас примити у своје елитно друштво, као што ускоро очекује и Монтенигере и Шипосе.
 
Да и угланвом да је 47,1 %

Углавном не и не 42,9 %

Нема став је 10 % и то у овом мрачном периоду.

Замисли како ће бити у нормалним околностима.
Koje su to normalne okolnosti?
 
Да, али то је зато што ниси пошао од суштине Европске уније.

Европљани су добри људи који имају симпатије и емпатије на претек. Желе добро својим комшијама, а не да им цркне крава. Желе, по цену да њима буде и мало горе, да обједине целу Европу у једну велику породицу. Нису саможиви источњаци који гледају само своје дупе и свој ћар.

Зато се можемо надати да ће нас примити у своје елитно друштво, као што ускоро очекује и Монтенигере и Шипосе.
Eu je imperija to se zna i vise stete urade no sto dobro urade

Al kad smo mi pacenici pod njihovim sns mafijasima nemamo izbora
 
Što li su baš Tivat odabrali za sastanak?
Možda što je tu jerodrom, pa da se cimaju do, npr. Budve?

image_2026-06-02_125826135.png


1780398057854.png


Ah, da, biće da tu u okolini ima neka fabrika papirnih maramica. Poznato je da Makron ima neke probdleme sa ušmrk.... ovaj, izšmrkivanjem
 
Да и угланвом да је 47,1 %

Углавном не и не 42,9 %

Нема став је 10 % и то у овом мрачном периоду.

Замисли како ће бити у нормалним околностима.
Srbiji ne treba nikakva boljsevisticka EU sa hiljadu komesara lezilebovic cacija,nego direktno pod americku kontrolu,oni bi pocistili jugo-tito-boljsevike za par dana i Srbija bi prodisala i procvetala.
 
Srbiji ne treba nikakva boljsevisticka EU sa hiljadu komesara lezilebovic cacija,nego direktno pod americku kontrolu,oni bi pocistili jugo-tito-boljsevike za par dana i Srbija bi prodisala i procvetala.

Сматрај да ти је то завршено.

Само, и тада ћемо морати у ЕУ, јербо ће једина Империја хтети да нас има тамо, као Пољаке, на пример.
 

Back
Top