Šta biste želeli od Deda Mraza koji ispunjava političke želje?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BettyBlue

Aktivan član
Poruka
1.482
Ko velim, ko gleda u zvezde, ne mosh mu se desi da zavrsi u blatu... Dakle, evo šta priželjkujem...
Može li se dogoditi da Koštunjavi dobije iskreniji osmeh, da operiše taj facijalis, da mu se desi nešto lepo i da bude... prosto... prirodan. Možda on uopste nije stvaran, nego neki virtualni lik. Isto toliko se cini nemogućim, pa ipak želim iz sve snage, da Velja nestane sa političke scene. Onako - PUF! I da njegova kazna bude - da postane fin. I kulturan. Da prestane da psuje... Ako je to previše, ako bi ga to ubilo, onda bar da prestane da loče. Da Jočić počne da priča suvislo. Da uhapsi Stanka (buaha ha ha : )... Da Čeda više izmutira i počne da govori kao muškarac... Da Toma ode da poseti vođu i da se zadrži u shoppingu ili već... što bi rekla Srbljanovićka... Da Vojin dobije Divca na Vrhovnom sudu, a da za kaznu Divac prikaže koliko je skupio u humanitarni fond i u šta je do sada uložio taj novac... Da Mišković objavi autobiografiju, ali da mu je ne napiše Milka... Ima toliko sjajnih umova na ovom forumu koji mi ne retko poprave raspoloženje svojom duhovitošću. Poželite... otkucajte, pa zažmurite... :lol:
 
Neka napravi narod koji ima malo duze pamcenje (sad je stanje: uglavnom se secam sta je bilo juce, a prekljuce vec ne znam...).
Da se uvede neko pravilo o predizbornim obecanjima i govorima. Pa ko posle radi mnogo drugacije - da dobije "zuti karton"... dva zuta = crveni - pa da ne moze na narednim izborima da ucestvuje... Pa kad stranka odrada kaznu, sve ispocetka.
I naravno, da bude obavezno glasanje - pa ko se ne pojavi - da se brise iz spiska. Biracki spisak azuran 100% odmah.

Nije jedna zelja... valjda Deda Mraz nece zameriti ;)
 
Zanimljiva tema.

Eto, zažmurih, i neka bude, neka bude:

-pevaljke da udju u Palament
-fudbaleri da zapevaju
-poslanici da rade u staračkim domovina 3 dana u nedelji
-penzioneri da prvi dobiju besplatne akcije
-zaposleni da dobiju 13-tu platu
-ministri da jednom nedeljno čiste ulice
-prosvetari da rade svaki dan osim nedelje, bez raspusta
-doktori da budu pacijenti 1 dan u nedelji...

Ima još, al neka se i drugi izjasne...
 
"Деда Мраз" не постоји, нити је икад постојао.

Постоји само Свети Никола.

А он се не бави тако баналним стварима као што је политика.

Vidi, ima onaj Santa Coca-Cola Claus a ima i ruski Deda Mraz...
Pa Božić SPO Bata...
Deci uopšte nije lako da odluče kome da pišu...

A ti slobodno piši Svetom Nikoli, baš da vidim da li nabavlja igračke od Kineza...
 


251.jpg
 
:lol:
Sad mi dođe da predložim novogodišnji natečaj... ono, kao... da glasamo za najduhovitiji ili najmudriji ili najbolji ili... odgovor na ovu novogodišnju temu. Mislim, kad već nema ko, da se sami zabavimo...
Ljudi, sjajni ste, evo mojih favorita nakon prvog dana:
Kaai79, Platin, Karlito Brigante, Jose L. Torrente, tacy, Darko_91 (kao favorit, ali sa napomenom samo za njega - mogu biti samo mentolka :) i Iron Lord!
A možemo i da smislimo nagradice... Kod koga će da bude glavna kinta :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top