Šta biste voleli da imate?

Jest brate sve je to točno,ali recimo da ti se od svega toga što si poželio može samo 1 želja da se ispuni,što bi odabrao, ali iskreno odgovori.
S obzirom da ne mogu imati ćerku a da prethodno nemam devojku, onda to otpada. Onda biram devojku. Ali ako je spremna da živi život koji nije popločan lagodnim životom jer sam odbacio finansijsku stabilnost. Dakle, ako je to apsolutno sigurno. Neće novac da usreći čoveka.
 
Bravo,znači kreni malim koracima naprijed stepenicu po stepenicu.Vrijeme ti je da kreneš u lov,a da forum staviš u mirovanje.Sretno u potrazi za svojom srećom.
abgbxOO_700b.jpg
 
Ja sam stara kokoška :zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Ja bi isto volila da imam ženu koja mi neće popiti pamet sa svojim kvocanjem napravi ovo,pišaj ovako,seri onako itd....
Koja zna kad treba stati,da znam da takva postoji ma držala bi ju na dlanu ko sunce zlatno.......A ovako,brate sve smeta u pm,moraš tražiti dopuštenje od nje kako bi bilo najbolje prdnuti :zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje: žalosno ali istinito kad se sve pogleda....
 
Ja bih volela da imam Šar Planinca. Ili Mejn Kun mačku. Uglavnom treba mi nešto ogromno što mogu da gnjavim.
NE. Treba mi dečko :hahaha: da ga koristim kao jastuk.

Šalu na stranu, šta biste voleli da imate?
(želim kartu za koncert BTS-a koji je uživo za nekoliko dana posle cele dve godine online koncerata...)
Zemlju negde u Srbiji, poželjno Šumadija ili Tara, i kuću tamo. I dovoljno novaca da tamo živim.
 

Back
Top