Šta biste vi žene bez nas?

Šta biste bez muškaraca vama dragih?
Живеле у миру и сигурности.
Mi vam napravimo decu,
Многе не желе децу али мушки имају психички проблем да хоће синове те се врше селективни абортуси женске деце (https://www.vice.com/sr/article/tri-hiljade-zena-manje-zasto-su-devojcice-u-crnoj-gori-nezeljene/).
Многе не желе децу али мушки одбијају бракове без деце те им много дисфункционалних породица које се једино породицама зову на папиру док родитељи цео живот за све криве децу и одраслу децу одбијајући личну одговорност.
Доведете у заједнице и не мрдате вама се живот не мења уопште док родитељи,браћа сестре се иђивљавају психички над женама,мајкама ваше деце.
kupujemo vam džipove,
Немате пара ни за себе а камоли жене,децу.
letovanja AI ( all inclusiv,ne AI fake,mislim)
Нема ни одлазака на Копаоник камоли нешто више.
dajemo vam lovu da trošite po Knezu i Galeriji,
:fdlan: Немате пара да се одвојите од мама,тата,баба,деда исто је гурате се у Борчи,Овчи,Крњачи или где год са много особа које црне паре.
ispunjavamo poslušno sve vaše hirov..želje:think:
Немате за ручак на Калемегданској тераси а камоли нешто више
.
 
Screenshot 2026-05-08 at 20.08.00.png
 
Šta biste bez muškaraca vama dragih?Mi vam napravimo decu,usrećimo vas,kupujemo vam džipove,letovanja AI ( all inclusiv,ne AI fake,mislim)dajemo vam lovu da trošite po Knezu i Galeriji, ispunjavamo poslušno sve vaše hirov..želje:think:
vidim da si pun para, pa ako hoćeš da ti popušim za džip, javi se maleni, ne treba ti žena
 
Šta biste bez muškaraca vama dragih?Mi vam napravimo decu,usrećimo vas,kupujemo vam džipove,letovanja AI ( all inclusiv,ne AI fake,mislim)dajemo vam lovu da trošite po Knezu i Galeriji, ispunjavamo poslušno sve vaše hirov..želje:think:
Sve što si naveo, možemo i same..cak i veštacka oplodnja ako baš neka želi dete
 
Живеле у миру и сигурности.

Многе не желе децу али мушки имају психички проблем да хоће синове те се врше селективни абортуси женске деце (https://www.vice.com/sr/article/tri-hiljade-zena-manje-zasto-su-devojcice-u-crnoj-gori-nezeljene/).
Многе не желе децу али мушки одбијају бракове без деце те им много дисфункционалних породица које се једино породицама зову на папиру док родитељи цео живот за све криве децу и одраслу децу одбијајући личну одговорност.

Доведете у заједнице и не мрдате вама се живот не мења уопште док родитељи,браћа сестре се иђивљавају психички над женама,мајкама ваше деце.

Немате пара ни за себе а камоли жене,децу.

Нема ни одлазака на Копаоник камоли нешто више.

:fdlan: Немате пара да се одвојите од мама,тата,баба,деда исто је гурате се у Борчи,Овчи,Крњачи или где год са много особа које црне паре.

Немате за ручак на Калемегданској тераси а камоли нешто више
.
Pročitao sam cijeli upis, svaka ti je na mjestu, koliko god se netko slagao ili ne.
Na kraju krajeva, u svojih 46 godina nisam uživo upoznao zanimljivu ženku.
Jesam curu s nekih 14 godina, koju nisam primijećivao, skončala je u invalidskim kolicima, nakon što ju je spucao kamion.
Pospremio je doživotno, morala je ponovo učiti pričati.

Ali evo, da te sada ja pozovem na kavu u Srbiji (ustaša sam, nota bene), da li bi se uopće odazvala?
 
Ali žena ne zna da dizajnira džip a kamoli da smisli hybrid motor,ne zna da odguši kanalizaciju,radi u Boru u kineskom površinskom kopu..dajte ženi komande od Đerdapa ode i Srbija i Rumunija i Ukrajina...barem bi se Zaharova radovala i setila hotela Moskva gde je grickala tortu.
 
Pročitao sam cijeli upis, svaka ti je na mjestu, koliko god se netko slagao ili ne.
Na kraju krajeva, u svojih 46 godina nisam uživo upoznao zanimljivu ženku.
Jesam curu s nekih 14 godina, koju nisam primijećivao, skončala je u invalidskim kolicima, nakon što ju je spucao kamion.
Pospremio je doživotno, morala je ponovo učiti pričati.

Ali evo, da te sada ja pozovem na kavu u Srbiji (ustaša sam, nota bene), da li bi se uopće odazvala?
😲 46 mačjih godina ili ljudskih???
 
Ali žena ne zna da dizajnira džip a kamoli da smisli hybrid motor,ne zna da odguši kanalizaciju,radi u Boru u kineskom površinskom kopu..dajte ženi komande od Đerdapa ode i Srbija i Rumunija i Ukrajina...barem bi se Zaharova radovala i setila hotela Moskva gde je grickala tortu.
Ali zna strpati kitu gdje joj je mjesto, i to je ekskulpira.
Znam, nepravedno je, ali tako je.
 

Back
Top