Живеле у миру и сигурности.
Многе не желе децу али мушки имају психички проблем да хоће синове те се врше селективни абортуси женске деце (
https://www.vice.com/sr/article/tri-hiljade-zena-manje-zasto-su-devojcice-u-crnoj-gori-nezeljene/).
Многе не желе децу али мушки одбијају бракове без деце те им много дисфункционалних породица које се једино породицама зову на папиру док родитељи цео живот за све криве децу и одраслу децу одбијајући личну одговорност.
Доведете у заједнице и не мрдате вама се живот не мења уопште док родитељи,браћа сестре се иђивљавају психички над женама,мајкама ваше деце.
Немате пара ни за себе а камоли жене,децу.
Нема ни одлазака на Копаоник камоли нешто више.

Немате пара да се одвојите од мама,тата,баба,деда исто је гурате се у Борчи,Овчи,Крњачи или где год са много особа које црне паре.
Немате за ручак на Калемегданској тераси а камоли нешто више
.