Šta biste uradili u slučaju praćenja?

WhiteWarg100

Iskusan
Poruka
5.412
Zamislite, hodate noću ulicom u nastojanju da dođete do svoje zgrade, kad ono krenete da se tripujete da vas neki tip prati.
I ništa, vi stanete, kad ono i on stane. Vi krenete, on krene.
Na posletku vi skrenete desno, levo, uz stepenice, kroz parking, bilo gde kako biste mu se izgubili iz vida.
Polako krenete, ubeđeni da ste ga se otarasili, kad ono eto i njega,opet ide za vama.
Šta biste uradili u toj situaciji?

Da li ste nekada imali stalkera?
 
Zamislite, hodate noću ulicom u nastojanju da dođete do svoje zgrade, kad ono krenete da se tripujete da vas neki tip prati.
I ništa, vi stanete, kad ono i on stane. Vi krenete, on krene.
Na posletku vi skrenete desno, levo, uz stepenice, kroz parking, bilo gde kako biste mu se izgubili iz vida.
Polako krenete, ubeđeni da ste ga se otarasili, kad ono eto i njega,opet ide za vama.
Šta biste uradili u toj situaciji?

Da li ste nekada imali stalkera?
Biber sprej u torbici. Ako zatreba.
 
Zamislila sam situaciju i bas je jezivo mogu ti reci.
Prvo sam htela da kazem da bi okrenula i pisla ka njemu sa ga pitam sta mu je, zasto me prati. Medjutim, citam komentare i vidim da to i nije dobra ideja, ipak ne znas kakav to bolesnik moze biti.
Znaci ubrzanim koracima gledala bih da sto pre stignem do mesta gde ima ljudi.
 
Zamislila sam situaciju i bas je jezivo mogu ti reci.
Prvo sam htela da kazem da bi okrenula i pisla ka njemu sa ga pitam sta mu je, zasto me prati. Medjutim, citam komentare i vidim da to i nije dobra ideja, ipak ne znas kakav to bolesnik moze biti.
Znaci ubrzanim koracima gledala bih da sto pre stignem do mesta gde ima ljudi.
Jesi li blesava da se obratis liku koji te prati? Meni je jezivije od njegovog pracenja tvoja izjava da caskas s njim. XD
 
Zamislila sam situaciju i bas je jezivo mogu ti reci.
Prvo sam htela da kazem da bi okrenula i pisla ka njemu sa ga pitam sta mu je, zasto me prati. Medjutim, citam komentare i vidim da to i nije dobra ideja, ipak ne znas kakav to bolesnik moze biti.
Znaci ubrzanim koracima gledala bih da sto pre stignem do mesta gde ima ljudi.
Da, slažem se.
A i nije dobro otići kući već u neku veću prodavnicu ili supermarket. Da ne bi saznali gde živiš.
 

Back
Top