Šta biste uradili kada bi vam neko konstantno slao ljubavne poruke

Znam ali...u stvari ne znam.Možda neće razumeti.
Najbolji prijatelji su tu da razumeju i prestanu da rade nešto ako im uljudno poručimo da nam to ne prija.
Razgovor je najčešće dovoljan da vidiš da li ti je to prijatelj, ili po svemu sudeći, osoba koja očekuje nešto više od tebe.
Pa, ako se naljuti, niko mu nije kriv.
 
Šta biste uradili kada bi vam neko konstantno,ali konstantno slao ljubavne poruke i uz to onaj role-play.
I ako pokušavam da lepo i smireno otkačim osobu barem do sutra,polako mi živci popušaju.
A reč je o osobi koju znam veoma dugo i koja mi je bukvalno najbolji prijatelj.

Baš ništa. Ne odgovaraš, a ako je na društvenim mrežama, ni ne otvaraš poruke i onda će odustati.
 
Nemoj da budeš teška na odluci i da podnosiš nešto što bi najradije prekinula da radiš.
Takvo ponašanje može da pređe u naviku pa da sutra kao odrasla žena pristaješ na svakojake zahteve jer ti je lakše da svoje NEĆU zadržiš za sebe a ispoštuješ tamo nekog.
Drekni, odbrusi, izrazi se jasno i glasno! Koji ''najbolji prijatelj''?
Nije da ne verujem u muško-ženska prijateljstva, ali iz tvog uvodnog posta se vidi da tu nisu obe osobe prijatelji.
 
Nemoj da budeš teška na odluci i da podnosiš nešto što bi najradije prekinula da radiš.
Takvo ponašanje može da pređe u naviku pa da sutra kao odrasla žena pristaješ na svakojake zahteve jer ti je lakše da svoje NEĆU zadržiš za sebe a ispoštuješ tamo nekog.
Drekni, odbrusi, izrazi se jasno i glasno! Koji ''najbolji prijatelj''?
Nije da ne verujem u muško-ženska prijateljstva, ali iz tvog uvodnog posta se vidi da tu nisu obe osobe prijatelji.
Hvala ti. Stvarno te obožavam.Tebe i tvoje odgovore. Slažem se sa tobom,naravno. :heart:
 
Hvala ti. Stvarno te obožavam.Tebe i tvoje odgovore. Slažem se sa tobom,naravno. :heart:
Nemoj da se slažeš ni sa kim, uči i misli svojom glavom!
Ne zaboravi da postoje brojne žene-dobre, lepe, pametne i obrazovane koje neko svakodnevno šamara, tuče, muči i zlostavlja psihički i fizički jer nikada nisu bile jasne i glasne, i dosledne sebi na vreme.
Na malim stvarima se trenira ličnost jer ako dođe do velikih bez tog treninga-bude tragično, ne dopuštaj sebi da radiš bilo šta što nećeš i svako ko te upozna mora da shvati da ne može tobom da manipuliše.
.
 
opa,lepo rečeno...hvala
i nemoj da se osećaš loše ako on deluje razočarano i počne da patetiše,ili se uvredi...ili kao što ima nekih da ti nabija grižu savesti pričama da si mu davala neke lažne nade i nemam pojma šta jer nisi humanitarna organizacija a ni crkva da deliš mislostinu...
Ako ti je stvarno prijatelj neće to ni pokušavati,unormaliće se posle toga.
I srećno.
 
i nemoj da se osećaš loše ako on deluje razočarano i počne da patetiše,ili se uvredi...ili kao što ima nekih da ti nabija grižu savesti pričama da si mu davala neke lažne nade i nemam pojma šta jer nisi humanitarna organizacija a ni crkva da deliš mislostinu...
Ako ti je stvarno prijatelj neće to ni pokušavati,unormaliće se posle toga.
I srećno.
Hvalaaaaa :)
 
Nemoj da se slažeš ni sa kim, uči i misli svojom glavom!
Ne zaboravi da postoje brojne žene-dobre, lepe, pametne i obrazovane koje neko svakodnevno šamara, tuče, muči i zlostavlja psihički i fizički jer nikada nisu bile jasne i glasne, i dosledne sebi na vreme.
Na malim stvarima se trenira ličnost jer ako dođe do velikih bez tog treninga-bude tragično, ne dopuštaj sebi da radiš bilo šta što nećeš i svako ko te upozna mora da shvati da ne može tobom da manipuliše.
.
Mislim ja svojom glavom a veruj mi da nije greška slagati se sa ljudima.Ponekad je i to dobra opcija,pogotovo ako ti daju savet koji ti je potreban ili ti otvore oči.
 
ako se znate jako dugo onda lepo iskreno mu objasniš da nisi zainteresovana za njega i da ti je neprijatno to šta ti on piše...ako se uvredi na to onda ti i ne treba jer ti nije bio prijatelj nego se družio s tobom jer je mislio da će tako skupiti dovoljno poena koje može da trampi za seks...
ljubav se ne moze kupiti. Nije to igrica da skupljas gold i onda te riba zavoli. Ili ima hemije odmah ili je nikad nece biti.
 
ljubav se ne moze kupiti. Nije to igrica da skupljas gold i onda te riba zavoli. Ili ima hemije odmah ili je nikad nece biti.
pa ja to znam,al ima likova koji to ne kapiraju i misle da mogu nekako da se ušunjaju tako što se sprijatelje pa na finjaka da startuju kad spusti gar ono kao ako se pokažu da su fini možda će im biti bolje šanse...to se stručno zove "nice guys"
 
pa ja to znam,al ima likova koji to ne kapiraju i misle da mogu nekako da se ušunjaju tako što se sprijatelje pa na finjaka da startuju kad spusti gar ono kao ako se pokažu da su fini možda će im biti bolje šanse...to se stručno zove "nice guys"
ribe te u proseku odmah sortiraju. Ovaj korpa a, ovaj b, ovaj c i nece imati nikakve sanse. I sad ako si b onda mozda imas prodju ako riba bude iskulirana od a frajera. Ako si c moze i bubreg da ponudis picic neces videti. Glupost je gubiti vreme. Vidi se gotovo odmah kod kojih riba imas sanse.
 
Samo mu odseci "odbij jbt"
Drčno se postavi,svoje raspoloženje stavi na prvo mesto.
James Corden GIF by The Late Late Show with James Corden
 
pa ja to znam,al ima likova koji to ne kapiraju i misle da mogu nekako da se ušunjaju tako što se sprijatelje pa na finjaka da startuju kad spusti gar ono kao ako se pokažu da su fini možda će im biti bolje šanse...to se stručno zove "nice guys"
mene smaraju ribe sto vole da flertuju da bi uradio neku uslugu za njih. a ti pacenik mislis da imas prodju.
 
Šta biste uradili kada bi vam neko konstantno,ali konstantno slao ljubavne poruke i uz to onaj role-play.
I ako pokušavam da lepo i smireno otkačim osobu barem do sutra,polako mi živci popušaju.
A reč je o osobi koju znam veoma dugo i koja mi je bukvalno najbolji prijatelj.
Samo ga blokiraj i rešen problem.
 

Back
Top