nojkic_problem
Buduća legenda
- Poruka
- 26.329
У последње време све се више прича о коалицији СНС и ДС, па и отворено се показују одређене симпатије једних према другима. Шта мислите, шта би ова влада донела Србији и Србима?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

Ništa , isto ko i do sada . Ustvari bilo bi gore mnogo, jer bi pored postojećih lopova,štetočina i parazita iz DS-a i SPS-a , morali da trpimo na državnim jaslama i lopove iz SNS-a , a oni su željni vlasti i para ko robijaš p.ičke . Ko bi to sve nahranio .![]()
У последње време све се више прича о коалицији СНС и ДС, па и отворено се показују одређене симпатије једних према другима. Шта мислите, шта би ова влада донела Србији и Србима?

У последње време све се више прича о коалицији СНС и ДС, па и отворено се показују одређене симпатије једних према другима. Шта мислите, шта би ова влада донела Србији и Србима?
Колико видим, по анкети, нема више напредњака![]()
Ма јок, то је чињеница![]()

Колико видим, по анкети, нема више напредњака![]()
Tema je sama po sebi glupa, cak i da nekim cudom SNS i DS naprave koaliciju koji ce im SPS kad vec imaju 65%...
Повампирују се, долазе после поноћи .....
У последње време све се више прича о коалицији СНС и ДС, па и отворено се показују одређене симпатије једних према другима. Шта мислите, шта би ова влада донела Србији и Србима?
))))))))))))))))))))))))))Tema je sama po sebi glupa, cak i da nekim cudom SNS i DS naprave koaliciju koji ce im SPS kad vec imaju 65%...

šta je s tobom, pa ko je napravio SNS, imaš pravo tri puta da odgovaraš.![]()

1-,...
Е па и ти сад ... Јевреји су створили СНС преко рачуна ДС ... Шта да ти кажем ... 2 милиона еура је пребачено СНС од стране ДС након распада СРС, а у кешу пре распада су Вучић и Томо примили по пола милиона еурића


