Sta bi uradili sa sitnim parama koje nadjete?

Zauz

Buduća legenda
Poruka
29.439
Screenshot_20220701-170027_Chrome.jpg

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
19.753
Zbog bakterija / korone / kazne onog Gore / mislis da nekome vise trebaju nego tebi?

upravo meni ne trebaju mozhda tje neko da naidje kome su bash potrebne
nikad nisam bila ljubitelj para , normalno da ih morash imati jer mora da zhivish imash obaveze koje treba da izmirish i tako dalje ali nisam bila zagrizhena niti mi znache

i upravo taj pristup prema parama mene je izvukao iz , danas mogu retji opasnog deshavanja kad sam imala 18 godina.

a bre Milun

Elita
Poruka
24.931
Svaki dan da svi mi koji možemo odvojimo po jedan dinar za one koji nemaju , ja verujem da bi u Srbiji iskoreniti siromaštvo za barem 50% za par godina.
Eto taj jedan dinar puta milion i nekome da se pomogne da mu barem krene da mu damo nadu...
rumuni, koji po ulicama gradova zapadne evrope, prose, sazidase vile po istocnoj rumuniji, voze skuplja auta od zapadnjaka...........i mene su navukli da im "pomognem" sa neki evro...........dok se nisam uverio u njihovo "siromastvo".
Nazalost, bog se nije potrudio da nas zastiti , pa je sotona zatrovala ceo svet .........tako da danas ne smes pomoci ni onome kome zaista treba pomoc.
Sta kaze biblija na ovako moje razmisljanje......jesam li u pravu?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.