Koristite zastareli pregledač. Možda neće pravilno prikazivati ove ili druge veb strane. Trebalo bi da ga nadogradite ili koristite alternativni pregledač.
Sta bi trebalo da se desi pa da DS pukne na sledecim izborima?
Kad na vrbi rodi grozdje ,on da ima toliko glasova odma bi raspisao izbore da izbaci neke nepodobne iz vlade .Ovako na sledecim izborima nece on da sa sve ove partije sto cine vladu nece da ima vise od 40% opet ce Kostinije da se pita.