Sta bi ste vi uradili na mom mestu.Reci istinu ili ne.

  • Začetnik teme Biseksualac
  • Datum pokretanja
leptirica:
ajde pa nam javi kako je prihvatila vijest.
ps.svaka joj čast ako ne bude imala ništa protiv,ja znam da voljenu osobu ne bi dijelila ni skim,pogotovo u braku.ali svatko ima svoje mišljenje,pa valjda i tvoja djevojka.a mislim da zaslužuje da zna istinu.u svakom slučaju sretno. :D
Pa ljudi ovo je neverovatno.Dali vam se desilo da vam se poklope zelje sa stvarnoscu.juce nekako skupim muda i kazem ja mojoj dragoj sta me muci.a ona mrtva hladna kaze da zna sve.Ukapirala je prosle god.Kada sam isao da se nadjem sa mojim prijateljem.Bio sam joj sumnjiv pa me je pratila i kaze tada je shvatila da nije jedina osoba u mom zivotu.Ali je cutala i cekala da vidi koliko jos dugo cu cekati.Ali kaze da sam je zaprosio pre nego sto sam joj rekao istinu ona bi me ostavila.
 
JOVANA77:
Anonymous:
Gazdarica:
Djevojka ti je divna... Zeni to odmah... :D :wink:

Ma da mozda si i shvatila.Dve svadbe u jednom danu.Cudnoooo,
U svakom slucaju ona je divna i sada je volim jos jos vise. :lol:

e ne zelim da se niko ljuti ali ja mislim da je nas marsovac biseksualac. pa on je na svastari objavio svadbu

Pa mi marsovci moramo biti drugaciji sta da se radi. :wink:
 
Anonymous:
JOVANA77:
Anonymous:
Gazdarica:
Djevojka ti je divna... Zeni to odmah... :D :wink:

Ma da mozda si i shvatila.Dve svadbe u jednom danu.Cudnoooo,
U svakom slucaju ona je divna i sada je volim jos jos vise. :lol:

e ne zelim da se niko ljuti ali ja mislim da je nas marsovac biseksualac. pa on je na svastari objavio svadbu

Pa mi marsovci moramo biti drugaciji sta da se radi. :wink:


ne, ozbiljno. ubedjena sam da je onaj sa nickom marsovac na svastari i ovaj bisex ovde ustvari ista osoba.

p.s. moram da dodam da nemam nista protiv toga vec samo zakljucujem.
 
Anonymous:
ma upravu si bre 100 posto.znas nekrijem se iza maske jer je to manje vise nepotrebno.Posebno sada kada znam da je moje voljeno bice uz mene.Znas zbunjen sam nekada ovim forumom.Malo je sve prebrzo u njemu.I dovoljnio je da nisi tu nekoliko sati i vec hiljadu nekih drugih stvari se desavaju i nemozes da se ukljucis.Ali neka.

ha ha
kako sam te provalila
 
GOSTCHA:
Obavezno joj reci!!!
Glupo je da krijes to u sebi i strepiti,
dal ce ikad saznati...
A tad bi' je jako povredio,i naravno da bi otisla..
Mozda te ostavi i sad,kad sazna..
To mu dodje na isto,zato,skupi snagu i reci joj..
Olaganje ti nista ne pomaze,vec odlaze :!:

hej hvala svima.Kao sto ste mislili ja to vec uradio.Kao sto sam rekao kod maticara smo u subotu.Jos jednom Hvala,
 
Anonymous:
GOSTCHA:
Obavezno joj reci!!!
Glupo je da krijes to u sebi i strepiti,
dal ce ikad saznati...
A tad bi' je jako povredio,i naravno da bi otisla..
Mozda te ostavi i sad,kad sazna..
To mu dodje na isto,zato,skupi snagu i reci joj..
Olaganje ti nista ne pomaze,vec odlaze :!:

hej hvala svima.Kao sto ste mislili ja to vec uradio.Kao sto sam rekao kod maticara smo u subotu.Jos jednom Hvala,
CESTITAM!
 
leptirica:
baš mi je drago da se sve sredilo i da je sve ok.čestitam tebi i tvojoj dragoj.

pa hvala jos jednom.Znas poneki put pomislim.Ako samo ako.Sudbina je cudna stvar.Plasim se da mi neoduzme nesto drtugo kada mi ja dao vec ovakvo stvorenje kao sto je moja zena.Ali ipak ja sam SRECAN covek.Imam ljude koji me vole i ja njih i mislim bez njih nebi mogao da zivim.Hvala vam svima i srecu vam zelim.
 
:shock: .Da li si ti odlucio kojoj strani vise pripadas?Moj ti je savet da prvo sam sredis svoje misli.Nije vazno sta ce ona sada reci i da li ces ostati bez nje vec sta ce se zaista desavati u tvom zivotu.Ti si latentni homoseksualac i to sto ti se samo jedan muskarac svida ne znaci da sutra nece jos jedan i tako dalje. :roll: Pa zar ne vidis i sam?da si siguran ne bi ni postavio ovo pitanje. :!:
 
mimika:
:shock: .Da li si ti odlucio kojoj strani vise pripadas?Moj ti je savet da prvo sam sredis svoje misli.Nije vazno sta ce ona sada reci i da li ces ostati bez nje vec sta ce se zaista desavati u tvom zivotu.Ti si latentni homoseksualac i to sto ti se samo jedan muskarac svida ne znaci da sutra nece jos jedan i tako dalje. :roll: Pa zar ne vidis i sam?da si siguran ne bi ni postavio ovo pitanje. :!:

Da da izvini dali si ti bisexs.Ako jesi onda si mozda upravu ako nisi.Onda nemozes biti 100% siguran u ono sto pricas.
 

Back
Top