Sta bi ste uradili?

@luckastalutkica
Sto uvek dupliras postove?

Sad me neko zeznuo
c024.gif
 
istrazivach:
pa valjda onda shvatash moj post...besmisleno... ili su oboje staraca krebili...
Naravno da shvatam, kao sto i ti shvatas :) da je pitanje besmisleno a sto se staraca tice da li su krebili ili ne, pretpostavljam da im je takvo pitanje nadoslo posto im je u datom trenutku ponestalo novih tema za razgovor :wink:
 
frozen1982.:
Ja sam pitanje postavio vise metaforicno...Mozda bi bolje bilo:Sta bi ste uradili da pred kraj zivota shvatite da ste ga procerdali?

A ja sam to pomislila kao lezimo i mazimo se i ja ga pitam,jesi li me ikada voleo,a on kaze ne.Bas me briga da li me je voleo,meni je vazno da sam ja volela njega i da mi je lepo sa njim.Ako ga ne volim i nije mi lepo nisam valjda luda 50 godina da zivim sa njim.Samo bih ga jako zagrlila i mozda bih pomislila,jao jadnicak,procerdao je ceo zivot sa mnom a ne voli me....
A o tome da zivot ne treba da se procerda,o tome sam razmisljala kad sam imala 15 godina.Ja sam od tada naucila kao da ga ispunim i navikla sam da je moj zivot ispunjen.
 
ima jeddna kontra pricha,nemojte zameriti...daje jedna .v r e m e s h n a. gdja oglas:"Njegovan penis, 78. god, neslomljiv, s dosta dodatne opreme, nikad u bordelu, oralno odrzavan, podmazivan u malim prostorima dajem s ljubavlju u dobre ruke"
 
frozen1982.:
Ja sam pitanje postavio vise metaforicno...Mozda bi bolje bilo:Sta bi ste uradili da pred kraj zivota shvatite da ste ga procerdali?
Aaaaaa....pa tako kazi, dosta nas ce takvo otkrovenje doziveti ili ga dozivljavaju, pa opet nishta. Shta bi chovek i trebao da uradi, ionako je prekasno (sa sedamdeset ili koliko vec).
 
frozen1982.:
Ja sam pitanje postavio vise metaforicno...Mozda bi bolje bilo:Sta bi ste uradili da pred kraj zivota shvatite da ste ga procerdali?
Pa i sad sam prilicno svesna da i uz sav trud a i potencijalnu srecu nemam neke preterane sanse da prozivim neki preterano vredan zivot.Ma sve zavisi sta tebe cini srecnim i koje su ti bitne vrednosti u zivotu. :roll:
 
frozen1982.:
Imate 7 banki.
U braku ste tolko dugo da vam se zrdjo mozak ni ne seca koliko.
Jednom ste nogom u grobu.
Pitate onog drgog,cisto iz radoznalosti,:"Da li si me ikad voleo/la?"
Odgovor:"Ne."
Sta bi ste uradili?

Pitanje/situacija je genijalno/a - kao iz kratkog filma... ALI rasclanimo situaciju, tj. pitanje - mislim na rec: "ikada". Stvarno bi bilo cudno da osoba to nikada nije pitana. Tako da je situacija fiktivna. Ali na prvu loptu je za dva metka u glavu (tj. dve glave).
 
frozen1982.:
Imate 7 banki.
U braku ste tolko dugo da vam se zrdjo mozak ni ne seca koliko.
Jednom ste nogom u grobu.
Pitate onog drgog,cisto iz radoznalosti,:"Da li si me ikad voleo/la?"
Odgovor:"Ne."
Sta bi ste uradili?

Verovatno sa 70 ne bih dobro cula pa bi to ne zvucalo kao KAKO DA NE
Nemam pojma
Valjda se to primeti ranije
Pitala bih jel se sali
ZVEKNULA BIH MU TAKVU SAMARCINU DA BI MU VESTACKA VILICA ODLETELA TAKO DALEKO DA DO 85 NE BI MOGAO DA JE DOHVATI :twisted: ILI BIH MU POMESALA VIJAGRU SA LEKOVIMA ZA SRCE PA...NEK SE SNADJE. :twisted: :lol:
 
angely:
Verovatno sa 70 ne bih dobro cula pa bi to ne zvucalo kao KAKO DA NE
Nemam pojma
Valjda se to primeti ranije
Pitala bih jel se sali
ZVEKNULA BIH MU TAKVU SAMARCINU DA BI MU VESTACKA VILICA ODLETELA TAKO DALEKO DA DO 85 NE BI MOGAO DA JE DOHVATI :twisted: ILI BIH MU POMESALA VIJAGRU SA LEKOVIMA ZA SRCE PA...NEK SE SNADJE. :twisted: :lol:
Wow AngeRly! :lol:
Volim temperamentne devojke.
(Ne smem da joj kazem da je jos ne volim :lol: )
 
angely:
Smes samo mi reci gde drzis tablete za srce :grin: :grin: :grin:
Hehe... bako moja da je samo srce u pitanju nego i neka skleroza lupila pa ne mogu da se setim... :lol: :razz:
(ucili me u "anti granny" akademiji da ne odajem vojne tajne i da na takva i slicna pitanja striktno odgovaram sa "Da draga". :lol: Na skolovan kadar si se namerila ovde. :lol: )

Na svu srecu od tableta konzumiram jedino C vitamin... a to mi mozes remixovati koliko oces... :razz: A ti koje tablete koristis da vidim sta cu ja tebi da smixam... :lol:
 
angely:
I vitamin C moze da pravi cuda:lol:
A da ipak uzmes nove bombonice koje nam dele na sastanku za SUPERBAKE :lol:
Ma si sefe... ovaj htedoh reci.... Da draga. :lol:
Vidi sad otkrila da ne moze da me otruje pa sad oce da me ugusi bombonom... opasna mi bakica... :lol: Al zahebat sam ja igrac, cim sam preziveo 50 godina sa njom. :lol: Pa sta ces ti crna onda kad se ja ugusim i ukocim sav... Oces se znati snaci... mislim sa pogrebom i to... :lol:

Mp3 predlog
I izgleda da bice sasvim regularan dan...
I svaki put kada dolazi neka ona ja otvaram fioku da vidim da li ima jos bombona... ima par komada necu morati da izlazim iz kuce jer napolju je zima da u nesvest se pada...
Ding dong... sada tako mi se svidja ovaj zvuk... ding dong... otvaram vrata i vidim nju... A komsija sa sprata snima situaciju... :wink: :lol:

Samo da me ne... raspali sa njenom torbicom... :lol:
 
luckastalutkica:
A ja sam to pomislila kao lezimo i mazimo se i ja ga pitam,jesi li me ikada voleo,a on kaze ne.Bas me briga da li me je voleo,meni je vazno da sam ja volela njega i da mi je lepo sa njim.Ako ga ne volim i nije mi lepo nisam valjda luda 50 godina da zivim sa njim.Samo bih ga jako zagrlila i mozda bih pomislila,jao jadnicak,procerdao je ceo zivot sa mnom a ne voli me....
A o tome da zivot ne treba da se procerda,o tome sam razmisljala kad sam imala 15 godina.Ja sam od tada naucila kao da ga ispunim i navikla sam da je moj zivot ispunjen.
E, prvi put da se složim sa ovom gospođicom.
Verovatno bih dobio srčku od napada smeha koji bi me obuzeo!
Meni je bilo super, jer da nije ja ne bih ostao pored nekog koga ne volim (ili ga nikad nisam voleo) toliko dugo... A ako je taj neko ostao samnom toliko dugo iz nekog drugog razloga, onda je već dobio svoju kaznu, jer je već proćerdao svoj život pored nekog kog ne voli...
Mada to ne znači da taj život (i moj i njen) nije bio lep...
 

Back
Top