Quantcast

Sta bi ste sve ucinili ili rekli sefu da mozete?

gost 198065

Poznat
Poruka
7.720
Pih, di me nađe.

:mrgreen:

Rekla bih mu da izvadi tu motku iz dupeta kad neki klijent uđe u... firmu, jerbo se.. firma više ceni kad joj šef nije beskičmenjak.

I da s vremena na vreme pročita instrukcije koje mi prosleđuje na mail, a ne da misli kako je šefovo samo da preraspodeli dužnosti.

Odavno smo završili sa socijalizmom, i direktorima kojima je jedino zaduženje bilo da se pošteno ožderu po službenim ručkovima.

Nadasve bih volela reć kako reč manager podrazumeva danonoćno obijanje pragova potencijalnih klijenata i svakog drugog ko bi bio od koristi... firmi; i da postoji veoma konkretan razlog zašto mu je plata veća od moje - a taj nema veze sa titulom već odgovornostima.

Kojih se plaši ko đavo krsta.

Jednom rečju, zaradi svoju platu, čoveče. Ili nađi drugi poso, i prestani se žalit.

Picopevac.

gost 199228

Veoma poznat
Poruka
13.878
Pih, di me nađe.

:mrgreen:

Rekla bih mu da izvadi tu motku iz dupeta kad neki klijent uđe u... firmu, jerbo se.. firma više ceni kad joj šef nije beskičmenjak.

I da s vremena na vreme pročita instrukcije koje mi prosleđuje na mail, a ne da misli kako je šefovo samo da preraspodeli dužnosti.

Odavno smo završili sa socijalizmom, i direktorima kojima je jedino zaduženje bilo da se pošteno ožderu po službenim ručkovima.

Nadasve bih volela reć kako reč manager podrazumeva danonoćno obijanje pragova potencijalnih klijenata i svakog drugog ko bi bio od koristi... firmi; i da postoji veoma konkretan razlog zašto mu je plata veća od moje - a taj nema veze sa titulom već odgovornostima.

Kojih se plaši ko đavo krsta.

Jednom rečju, zaradi svoju platu, čoveče. Ili nađi drugi poso, i prestani se žalit.

Picopevac.
bona cim odobre :D

marixa

Domaćin
Poruka
4.516
To sto biste rekli pretpostavljenom u nekom trenu ,to njih nimalo ne tangira,pa se zato ne spustajte na njihov nizak nivo.
Mislim da ih ipak tangira :eek:.Neko je po prorodi emotivac, pa se desi da ga pogode reči podredjenih. Naravno, takvih je malo. Oni drugi :evil: :evil: :evil:, koji imaju obraz kao djon nisu direktno povredjeni onim što im kažete, ali posle nekih mera koje sprovedu prema vama, što je hvala bogu danas definisano kao mobing, vidi se da su bili veoma istangirani, u smislu - Ne možeš ti meni tako, ja sam bog i batina, sad ćeš da vidiš čija majka crnu vunu prede! Dole rukovodeći kadar :tease:!

beatricaa

Veoma poznat
Poruka
10.100
Rekla bih mu svasta... :evil: al za sad..

Da 215h- 240h x 95,00= 20.425,00- 22.800,00
(tj. radnih sati, puta minimalnoj ceni rada ), a ne 6-8.000,00 manje

Da se godisnji odmor koristi.. a ne samo potpisuje da se koristio !
Istina isplacuje nam na ruke neki novac a onda nam gurne papir da potisemo da smo od tad do tad koristili godisnji,
al ja hocu da ga koristim.. vec 4g. nisam bila na odmoru.. avaj

Da se sva njegova prostota ogleda u ismejavanju koleginjice koja ima visu hemijsku skolu a radi kod njega; a hvaljenje kako on ni osnovnu nije zavrsio.. i eto kako je bolje zavrsio..

I dodala bih da sapun i voda sluze za svakodnevnu upotrebu.. a ne da smrdi po radnim prostorijama..

A sta sve izlazi iz njegovih usta, i sta sve moramo da slusamo.. za to bi trebao jos jednu platu da nam isplati..

Trudila sam se bez psovki i prostakluka.. ipak je to njegov nivo.

duska.vodolija

Buduća legenda
Poruka
29.238
Slusaj sad ti mene ko ja tebe tri godine ...
Ja ovdje vise nisam dio kolektiva.
Mozes sad do mile volje da sastancis ostatku tvog preduzeca i trosis njihovo dragoceno vrijeme .
Mislim ono malo sto im je ostalo od vremena koje im oduzimas.
Zelim ti sve najbolje i sebi da te moje oci nikad vise ne vide.

Od prilike ovo bi mu rekla i vise uzivala nego da sam na Crvenom trgu u Moskvi ...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.