Шта би се у Србији променио уколико би СРС завладала ?

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Крајње озбиљно, нимало подмукло и нимало потцењивачко питање за присталице СРС- дакле, које би по вашем мишљењу кораке предузела СРС уколико би формирала власт.
Надам се да ме опет радикали нећете оптужити за провокацију, троловање и сл. имам крајње добре намере...ето, чак вам дадох и "бесплатан простор за рекламу"...
 
Сјаши Курта да узјаше Мурта, а ти се питаш како се коњ осећа због тога?

Најбоље би му било да га нико не јаше, јер републиканци воле да јашу и да јашу па то ти је!

И у монархији је јахање на свој начин ако су монарх и људи око њега лоши. Ко каже да није могуће имати квалитетно државно руководство са републикаснким уређењем?
 
И у монархији је јахање на свој начин ако су монарх и људи око њега лоши. Ко каже да није могуће имати квалитетно државно руководство са републикаснким уређењем?

Тачно је да и монарх може да јаше, али нико ко бирократе. Много их је и труде се да буду мали краљеви тамо где плеве (тј раде народ).

Република није благословена Богом, а без благослова сва су дела и покушаји већа катастрофа од претходних (што се у Србији зна већ од 1945. рођењем републике).

Свако државно организовање које не пресликава рајску хијерархију, осуђено је на пропаст јер осликава супротни паклени јавашлук и безвлашће (данас очито).

Дакле или ћемо да лично на државу Христову, где постоји ЈЕДАН ЈЕДИНИ САМОДРЖАЦ, или на паклени чемер где свако вуче на своју страну и глуми Бога и великог ''реформатора'' и спаситеља. (месијанска умишљеност карактеристична за све диктароре и монструме на власти).
 
Тачно је да и монарх може да јаше, али нико ко бирократе. Много их је и труде се да буду мали краљеви тамо где плеве (тј раде народ).

Република није благословена Богом, а без благослова сва су дела и покушаји већа катастрофа од претходних (што се у Србији зна већ од 1945. рођењем републике).

Свако државно организовање које не пресликава рајску хијерархију, осуђено је на пропаст јер осликава супротни паклени јавашлук и безвлашће (данас очито).

Дакле или ћемо да лично на државу Христову, где постоји ЈЕДАН ЈЕДИНИ САМОДРЖАЦ, или на паклени чемер где свако вуче на своју страну и глуми Бога и великог ''реформатора'' и спаситеља. (месијанска умишљеност карактеристична за све диктароре и монструме на власти).

Pa dobro,i republika je samo jedna stepenica ka gore.
 
kapiram da bi nam bilo isto sranje ko i sada u drzavi...a i ne verujem da posle svega sto nam se desavalo zadnjih 20ak god da bi bili u fazonu danas dosli na vlast a sutra "pali tenkove idemo da osvajamo RSK i zatvaraj granice da izdajnici ne pobegnu" z:hm: krali bi kao i sve vlasti do sada.Verovatno bi imali malo ostriju retoriku i pokusali da Vojvodinii ukinu autonomiju i ucvrste je Srbiji a Rasku oblast posalju manji broj vojske/spec. jedinica da drze muslimane na udici :zcool:

mi smo kao narod navikli na sranje pa i da se desi o5 neko novo sa radikalima,Boze moj sta da se radi z:D jesu oni budale al' kada slusam ove degene lpd-ovce koji ih porede sa fasistima i Hitlerom muka mi je...radikali vise blefiraju nego sto su stvarno tako misle

mada ja bih voleo da oni sprovedu u delo neke te malo radikalnije stavove koje imaju u zemlji
 
Poslednja izmena:
Крајње озбиљно, нимало подмукло и нимало потцењивачко питање за присталице СРС- дакле, које би по вашем мишљењу кораке предузела СРС уколико би формирала власт.
Надам се да ме опет радикали нећете оптужити за провокацију, троловање и сл. имам крајње добре намере...ето, чак вам дадох и "бесплатан простор за рекламу"...

A radikali jos postoje? Ja sam mislio da su oni kao i dinusaurusi...
Neka budu srecni ako uopste udju u skupstinu. Dajem im 5 %
A sta bih promenio, sveeee. I vlast i opoziciju, svi su brate isti, ne znas koji je gori...
 
Pa dobro,i republika je samo jedna stepenica ka gore.

Фали ти слово М на крају реченице, да би био у праву.

Тако мало, а тако пуно омаши.

Не подражавање Богом успостављеног поретка у рају, добром се на земљи не надајте, него се навикавајте на хаос и безвлашеће пакла, где се свако труди да буде бог и управља другима (али не и собом).
 
Фали ти слово М на крају реченице, да би био у праву.

Тако мало, а тако пуно омаши.

Не подражавање Богом успостављеног поретка у рају, добром се на земљи не надајте, него се навикавајте на хаос и безвлашеће пакла, где се свако труди да буде бог и управља другима (али не и собом).

Pa i ne treba da vlada haos,republika je samo stepenik ka uspostavljanju zajednickog poretka.

Mnostvo monarhija je bezvlasce i haos.

Republike se mogu ujediniti a monarhije ne,i vode u neposlusnost.
 
pa eto, odgovorni za ovu situaciju bi najverovatnije odgovarali i politicki i krivicno, sto bi bio neki dobar pocetak.

ma cisto sumljam da bi bilo tako...prave oni dilove sa ovima na vlasti pa ako ne bi im se isplatilo da ove najvece pohapse jer bi svasta onda procurelo.Pohapsili bi par manje odgovornih verovatno cisto da mogu da kazu kako eto nisu lagali i ispunili su obecanje...

ako uhapse Mladju,Cedu i Kandicku ima da im oprostim Tadica z:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
ma cisto sumljam da bi bilo tako...prave oni dilove sa ovima na vlasti pa ako ne bi im se isplatilo da ove najvece pohapse jer bi svasta onda procurelo.Pohapsili bi par manje odgovornih verovatno cisto da mogu da kazu kako eto nisu lagali i ispunili su obecanje...

ako uhapse Mladju,Cedu i Kandicku ima da im oprostim Tadica z:mrgreen:

sta bi tacno to procurelo u vezi radikala?
kako to mislis?
lider im je uhapsen i sklonjen iz srbije, partija demonizovana do bestidnosti, da je do sad nesto moglo da curi o radikalima, curelo bi od Nikolica sto na sat, a od rezima da na govorim.

da li ce da hapse odgovorne?
ako ne zbog pravde, hapsice seselj iz osvete
 
Pa i ne treba da vlada haos,republika je samo stepenik ka uspostavljanju zajednickog poretka.

Mnostvo monarhija je bezvlasce i haos.

Republike se mogu ujediniti a monarhije ne,i vode u neposlusnost.

Паметан би да се уједињује са Богом, Даваоцем свих Добара, а не са политикантима и харачлијама који од туђе муке живе и изобилују.

Уподобљавање рајском поретку Самодржца и Браниоца и Заступника свих значи добро, где је више ''газда'' ту је хаос, сваки хоће своју жртву од оних испод.

Није ни чудо онда што су порези у репубљик, десет пута већи него у монархији, гомила паразита оће свој део (наравно ништа не враћа назад јер осећај одговорност и подношење терета тражи од других а не од себе).

И да додам, богати у републици НИКАДА НЕ ПЛАЋАЈУ ПОРЕЗ.
 
Pa i ne treba da vlada haos,republika je samo stepenik ka uspostavljanju zajednickog poretka.

Mnostvo monarhija je bezvlasce i haos.

Republike se mogu ujediniti a monarhije ne,i vode u neposlusnost.

Ajde ne preteruj, vazno je da je u Velikoj Britaniji, Norveskoj, Japanu, Holandiji, Spaniji, "najvece bezvlasce i haos".. Ako ne podrzavas monariju to je OK i to treba da se postuje ;)
Ali nemoj brate da potkopavas sam sebe :)
 
Poslednja izmena:
Ajde ne preteruj, vazno je da je u Velikoj Britaniji, Norveskoj, Japanu, Holandiji, Spaniji, "najvece bezvlasce i haos".. Ako ne podrzavas monariju to je OK i to treba da se postuje ;)
Ali nemoj brate da potkopavas sam sebe :)

Pa samim tim sto si nabrojao tolike drzave je i dokaz haosa.;)

Kada sve to bude jedna drzava mozemo pricati o redu:)
 
Ako je negde haos to je u ovoj nasoj lepoj Srbiji. Ali ima vlast... Samo haos ispred vlasti. Zivimo u svinjcu od drzave i ako ta vlast uskoro i ne ocisti taj svinjac, mislim da ce ga narod ocistiti a onda ce ocistiti i vlast zajedno sa svinjcem.
Na zalost po Srbiju, ni jedna opozicija ne razmislja o tome sta je dobro uraditi za Srbiju. Tako da je to isto s. samo drugo pakovanje :)
Nema nama pomoci :(
 
Poslednja izmena:

Back
Top