gost 186118
Veoma poznat
- Poruka
- 10.118
Крајње озбиљно, нимало подмукло и нимало потцењивачко питање за присталице СРС- дакле, које би по вашем мишљењу кораке предузела СРС уколико би формирала власт.
Надам се да ме опет радикали нећете оптужити за провокацију, троловање и сл. имам крајње добре намере...ето, чак вам дадох и "бесплатан простор за рекламу"...
Надам се да ме опет радикали нећете оптужити за провокацију, троловање и сл. имам крајње добре намере...ето, чак вам дадох и "бесплатан простор за рекламу"...

krali bi kao i sve vlasti do sada.Verovatno bi imali malo ostriju retoriku i pokusali da Vojvodinii ukinu autonomiju i ucvrste je Srbiji a Rasku oblast posalju manji broj vojske/spec. jedinica da drze muslimane na udici 
jesu oni budale al' kada slusam ove degene lpd-ovce koji ih porede sa fasistima i Hitlerom muka mi je...radikali vise blefiraju nego sto su stvarno tako misle
