Šta bi sa slučajem Kanjiža? Dokle je stigla istraga, da li je IKO uhapšen, otkriveno odakle eksploziv? Ili će pred sud biti izvedena samo 2 ranca?

Grom_sa_neba!

Buduća legenda
Poruka
38.870
...


Autorski osvrt na nereseni terorizam...

Šta bi sa slučajem Kanjiža? :ceka:

Dokle je stigla istraga, da li je IKO uhapšen i da li je otkriveno odakle eksploziv?

Ili će pred sud biti izvedena samo 2 ranca?

Da li ce 2 ranca biti puštena da se brane sa slobode?

Pa se mozda oba pojave i ponovo fotografišu pred obustavljanje železničkog saobraćaja 23. Maja npr ?

Dakle dokle je stigla istraga i proces protiv 2 ranca iz Kanjiže ?! :rtfm:


...
 
...


Autorski osvrt na nereseni terorizam...

Šta bi sa slučajem Kanjiža? :ceka:

Dokle je stigla istraga, da li je IKO uhapšen i da li je otkriveno odakle eksploziv?

Ili će pred sud biti izvedena samo 2 ranca?

Da li ce 2 ranca biti puštena da se brane sa slobode?

Pa se mozda oba pojave i ponovo fotografišu pred obustavljanje železničkog saobraćaja 23. Maja npr ?

Dakle dokle je stigla istraga i proces protiv 2 ranca iz Kanjiže ?! :rtfm:


...
675060368_10242623918564346_6506443579385952920_n.jpg
 
...


Autorski osvrt na nereseni terorizam...

Šta bi sa slučajem Kanjiža? :ceka:

Dokle je stigla istraga, da li je IKO uhapšen i da li je otkriveno odakle eksploziv?

Ili će pred sud biti izvedena samo 2 ranca?

Da li ce 2 ranca biti puštena da se brane sa slobode?

Pa se mozda oba pojave i ponovo fotografišu pred obustavljanje železničkog saobraćaja 23. Maja npr ?

Dakle dokle je stigla istraga i proces protiv 2 ranca iz Kanjiže ?! :rtfm:


...
Nista,Srbi imaju pamcenje kisne gliste.
 
*** prvih 15 godina ;)

Можда буде и првих 16, као код брата Виктора.

Него, ајде буду добар, па јави ако се планира неки тероризам 23-ег.

Планирам на пут, па да знам који превоз да узмем.
 
svako neka deluje lokalno, neka se hvata svog komsiluka i bice bolje svima.

samo jbg ljudi cekaju da im neko drugi sredi sraanja umesto njih

Можда ти нешто радиш на локалу, ови твоји код мене само краду.

Додуше, неки понеког повремено и убију (у саобраћају) па их странка извуче на суду, и пошаље их у Министарство за казну.
 
a radis li ti nesto? jesi li bio ovih dana ucesnik "zavrni rukave"?

nije puno ali je nesto

Изгледа да јесам. Помогао сам јуче овим Зборашима, однео сам им вреће смећа са игралишта из парка.
 
...


Autorski osvrt na nereseni terorizam...

Šta bi sa slučajem Kanjiža? :ceka:

Dokle je stigla istraga, da li je IKO uhapšen i da li je otkriveno odakle eksploziv?

Ili će pred sud biti izvedena samo 2 ranca?

Da li ce 2 ranca biti puštena da se brane sa slobode?

Pa se mozda oba pojave i ponovo fotografišu pred obustavljanje železničkog saobraćaja 23. Maja npr ?

Dakle dokle je stigla istraga i proces protiv 2 ranca iz Kanjiže ?! :rtfm:


...

Сачекаћемо да се промени влас’ па да се војна безбеднос’ сети шта је обећала.
 

Back
Top