Šta bi Rusija trebalo da uradi sa Ukrajinom?

Šta bi Rusija trebalo da uradi sa Ukrajinom?


  • Ukupno glasova
    31
Iz Krima sigurno neće biti isterana, iz Dobrog dijela Donbasa hoće i onda će opet pregovarati o posebnom statusu Donbasa unutar Ukrajine.
A ti iskreno vjeruješ da će Ukrajina prestati postojati kao država, kao što to misli patuljkov patuljak Medvjedev?
Drugim rečima, smatraš da će Rusi dozvoliti status quo ante bellum, odnosno Krim ostaje Rusija a DNR i LNR ostaju faktički nezavisne?
 
Iz Krima sigurno neće biti isterana, iz Dobrog dijela Donbasa hoće i onda će opet pregovarati o posebnom statusu Donbasa unutar Ukrajine.
A ti iskreno vjeruješ da će Ukrajina prestati postojati kao država, kao što to misli patuljkov patuljak Medvjedev?
Nadam se da Ukrajina neće postojati, ali iskreno, ne verujem da neće postajati.
Da sam ja Putin, anektirao bih Novorusiju (DNR, LNR, Harkovska, Zaporoška, Hersonska, Odeska, Nikolajevska, Kirovgradska i Dnjepropetrovska oblast) a u ostatku bih formirao prorusku vladu. To bi Rusima bilo sasvim dovoljno, zapravo bilo bi i više nego odlično. Smatram da je velika šansa za takav scenario.
Da će Krim, DNR, LNR, Zaporoška i Hersonska oblast biti Rusija nema sumnje. Krim je i zvanično, a ostale su de facto Rusija, a biće i de iure do iduće godine.
 
Можда није касно да неко у штабу убије Зеленског и да Украјина капитулира.

Ако буде неког ко ће потписати капитулацију, можда Украјина буде сачувана као Држава на папиру, где ће Руси водити потпуно своју политику.

Ако нема ко да потпише, Руска војска ће чизмом проћи кроз свако село и успоставити директно локалну власт при припајању Русији.

Не знамо о тим плановима баш ништа!
 
Nadam se da Ukrajina neće postojati, ali iskreno, ne verujem da neće postajati.
Da sam ja Putin, anektirao bih Novorusiju (DNR, LNR, Harkovska, Zaporoška, Hersonska, Odeska, Nikolajevska, Kirovgradska i Dnjepropetrovska oblast) a u ostatku bih formirao prorusku vladu. To bi Rusima bilo sasvim dovoljno, zapravo bilo bi i više nego odlično. Smatram da je velika šansa za takav scenario.
Da će Krim, DNR, LNR, Zaporoška i Hersonska oblast biti Rusija nema sumnje. Krim je i zvanično, a ostale su de facto Rusija, a biće i de iure do iduće godine.

Зашто мислиш, да би Руси стали, када виде неспособне Западњаке.

Руси знају да Запад не би стао да је на Руском месту...и то им је шанса да врате делимично стање пред 1989.г.

Руси из геополитичких разлога морају да одгурају НАТО што даље на Запад, јер су ухваћени у раскораку.

Једино је још од Беле расе остало, могу и имају снаге да ратују су Руси, Украјинци и Пољаци.

Руска стратегократија ово трансгенерацијски зна из обданишта...
 
Nadam se da Ukrajina neće postojati, ali iskreno, ne verujem da neće postajati.
Da sam ja Putin, anektirao bih Novorusiju (DNR, LNR, Harkovska, Zaporoška, Hersonska, Odeska, Nikolajevska, Kirovgradska i Dnjepropetrovska oblast) a u ostatku bih formirao prorusku vladu. To bi Rusima bilo sasvim dovoljno, zapravo bilo bi i više nego odlično. Smatram da je velika šansa za takav scenario.
Da će Krim, DNR, LNR, Zaporoška i Hersonska oblast biti Rusija nema sumnje. Krim je i zvanično, a ostale su de facto Rusija, a biće i de iure do iduće godine.
Probao je postaviti prorusku vladu u Kijevu.
Nije prošlo
Više sreće drugi put
 
Зашто мислиш, да би Руси стали, када виде неспособне Западњаке.

Руси знају да Запад не би стао да је на Руском месту...и то им је шанса да врате делимично стање пред 1989.г.

Руси из геополитичких разлога морају да одгурају НАТО што даље на Запад, јер су ухваћени у раскораку.

Једино је још од Беле расе остало, могу и имају снаге да ратују су Руси, Украјинци и Пољаци.

Руска стратегократија ово трансгенерацијски зна из обданишта...
A zašto su sad stali, šta misliš?
 
Pa može li referendum na Kosovu da se pridruže Albaniji, pošto ionako svi pričaju albanski
a zasto ne bi moglo?
mogu i sve da prepisu olbrajtovoj cerci, ali prvo da isplate srbiju koja je vlasnik - ovde se radi o pljacki, a ako hoce da se pripoje albaniji, pa ko ce da ih spreci? razvode se od srbije, i udaju za albaniju, ali da vidimo kako cemo da podelimo imovinu, nije sve njihovo

kod nas amera sve moze, samo da vidimo imovinsko-pravne odnose

isto ti je i sa krimom, i sa dobrim delom ukrajine, ne moze to neko tek tako da da, nije mu dedovina... aluzija na hruscova na primer, mora da se zna sta je cije, ko ima vlasnicki list

ne mogi siptari da kazu njihove crkve, kada su oni bili pravoslavni i napravili ih? ja ne znam.
ili da kazu njihovi rudnici, pa ce da poklone olbrajtovoj cerci, ili elektroprivredu? stani malo, ko je to napravio? ulagao decenijama.
sve ce to morati da se vrati, ili pare na sunce srbiji, a nato ce da ode, ***** kosovo ,kada ne radi avganistanska sema vise.
makedonija bi mogla da bude interesantna za nato

moras da imas crno na belo dokaz da je tvoje, pa se zovi albanija boli me uvo, a za otomacinu cemo se cerati jos PRAVNO, nece tu nato da sedi doveka.I SAM CITAS VESTI, BADAVA VUCIVE MALVERZACIJE U KORIST SCIPTARIJE I ON CE DA ODE.
 
Poslednja izmena:
Rusija je izvrsila upad u Ukrajinu,koja je clan UN i to bez objave rata.Tako je Hitler napao evropske zemlje,pa i samu Rusiju,i zapoceo Drugi svetski rat.
Ovim nenjavljenim ratom na Ukrajinu,Putin je imitirao Hitlerov blic krig.Ali,Rusi nisu Nemci.Ruska vojska,odnosno Putin,smatrao je da ce pokoriti
Ukrajinu za tri dana.Umesto te tupave namere,rat traje vec 17O dana,i Rusi trpe ogromne gubitke u ljudstvu,koje Putin krije od svog naroda.
Ovim sramotnim ratom,Rusija ostaje potpuno sama u svetu,prezrena,bez ijednog prijatelja.Onaj covek,koji ima opravdanja za putinov gnusni zlocin,
ili je potpuno lud,ili je totalni pokvarenjak,za koga nema mesta,u nasem drustvu...
 
Rusija je izvrsila upad u Ukrajinu,koja je clan UN i to bez objave rata.Tako je Hitler napao evropske zemlje,pa i samu Rusiju,i zapoceo Drugi svetski rat.
Ovim nenjavljenim ratom na Ukrajinu,Putin je imitirao Hitlerov blic krig.Ali,Rusi nisu Nemci.Ruska vojska,odnosno Putin,smatrao je da ce pokoriti
Ukrajinu za tri dana.Umesto te tupave namere,rat traje vec 17O dana,i Rusi trpe ogromne gubitke u ljudstvu,koje Putin krije od svog naroda.
Ovim sramotnim ratom,Rusija ostaje potpuno sama u svetu,prezrena,bez ijednog prijatelja.Onaj covek,koji ima opravdanja za putinov gnusni zlocin,
ili je potpuno lud,ili je totalni pokvarenjak,za koga nema mesta,u nasem drustvu...
Којем вашем друштву, далеко вам лепа кућа?
Јел овом?
Gej vojska USA.jpg
 
Sad ces da koristis €, pa se mozda zainteresujes za matematiku.
Nema razloga. Grijanje mi nije neka stavka u kućnom proračunu. Sve mi je dobro izolirano i sređeno, tako da je toplo zimi čak i kada ne grijem. Rijetki su dani kada trebam uključiti grijanje. Veća mi je stavka hlađenje, ali ljeto je pri kraju pa me nije ni za to više briga.
 
I pored najbolje volje,ja zaista ne vidim,sta ovom sarmantnom paru fali...
Ništa. Samo odgovarajući spolni organ, ali i to je danas stvar izbora. Višestrukog. Žensko u muško pa natrag u žensko itd. Tek onda se utvrdi da se u takvom slučaju ne radi o muškarcu zarobljenom u tijelu žene, već o mentalno poremećenoj osobi. Takvih frikova koji nemaju pojma što su i stalno žele promjenu je sve više i dosadašnji psiho testovi ne uspjevaju eliminirati i razlikovati te što zbog pomodnosti žele mijenjati svoj spol, od ovih drugih što se smire kada se transformiraju u osobu suprotnog spola.
 
Ne pricam ja za grijanje, vec sveukupno.
Ok, ali svejedno me ne zanima. Jednostavno imam dovoljno manevarskog prostora da me takve stvari ne dotiču. A inflacija ne može ići preko svake granice. To jednostavno nije moguće. A i da dođe do toga, onda će i međunarodni monetarni i financijski sustavi reagirati. Tako da ne shvaćam čemu panika. :dontunderstand:
 

Back
Top