Šta bi izabrali?

Sensei

Master
Moderator
Poruka
63.243
jkgf.jpg

Koju od 4 ponudjene nagrade bi voleli da dobijete?
1. 5 godina sa onom ribom (članovi ženskog pola ili koji imaju afiniteta prema muškarcima neka umisle nekog poželjnog muškarca)
2. Doživotna isporuka pice iz najomiljenije picerije
3. Put oko sveta sa porodicom
4. Putovanje u prošlost

1) 5 godina u kom smislu? Da ti bude robinja ili da te ludo voli? Da ti bude sex varijanta sa strane ili da budes svakodnevno sa njom?
2) Domino Pizza i nije neki izbor sto se tice kvaliteta, svaki originalna iatlijanska pizzerija u Sev.Americi pravi bolje pizze. A i dosadilo bi ti da svake nedelje zvaces njihovu pizzu, brzo bi se izdovoljio.
3) Put oko sveta sa familijom, hmmm, deca i mi stariji imamo totalno razlicita interesovanja, odrasli smo u razlicitm kulturama i uslovima. Pa cak supruga i ja nemamo ista interesovanja, ona recimo vise voli da lezi na nekoj plazi i nista ne radi ja vise volim putovanja tipa da vidim sto vise, da propesacim pola zemlje ili da se ponem na svako brdo. Plus smo uglavnom obisli ono sto nas je interesovalo, ostalo je jos par mesta gde sam spreman da dam intu.
4) Ovo je jedino sto bih realno zeleo da mogu da uradim, da se vratim u neki deo zivota. I jedino sto nije ostvarivo.

Pogledajte prilog 1456645

Koju od 4 ponudjene nagrade bi voleli da dobijete?
1. 5 godina sa onom ribom (članovi ženskog pola ili koji imaju afiniteta prema muškarcima neka umisle nekog poželjnog muškarca)
2. Doživotna isporuka pice iz najomiljenije picerije
3. Put oko sveta sa porodicom
4. Putovanje u prošlost

Izabrao bih prvu opciju
Ali ne svidja mi ona nesto

2 sam imao, jedino što nisam i crko od pice ili putovanja po morima na krstaricama, dosadi ona(pica)

1 mi malo vremena ali daj šta mi daš

a 4 nema mnogo smisla, ne mogu ispraviti ono što nije kako bih voleo da jeste samo odlaskom u prošlost, potrebno je više od toga... I ne verujem u to, Vreme je......

Postoji neka lutrija tipa greb-greb gde je glavna nagrada 1000$ svake nedelje u narednih 2
Promenila bih par stvari. Samo par. Tačno znam mesto i vreme.
Samo da objasnim kao umereni poznavalac tematike, svaka promena u proslosti nuzno izaziva promene i u ostalim sferama i periodima u zivotu, to se u SF-u zovu paralelni svetovi, ako promenite u jednom zivotu nesto onda se nikad vise nece desiti onaj zivot iz koga ste se vratili da biste izazvali promene u nekom prethodnom zivotu. Sistem paradoksa. Pa tako bi teorijski kad bi to mogli uraditi (vratiti se u proslost i nesto promeniti) bi dobili n-paralelnih svetova (gde je n-broj koji prostice iz broja vracanja i kasnijih posledica svake promene - sto je ko zna koji broj na koji stepen).

Ilustrativno, ako sibnemo kamen u mirnu baru tako prozurokovani talasi naprave totalno razlicitu baru koja cak i kad se smiri nece biti ona ista bara pre bacenog kamena na njenom dnu.

Zbog toga se Michael.J.Fox u "Povratku u buducnost" bojao da se bilo sta pogresno u promenama desi u vezi njegovog oca i majke jer se u suprotnom on ne bi rodio. Doduse bio je neoprezan pa je u dalekoj proslosti odsvirao gitaski rif te otkrio rodjaku Chucka Berryja kasniji veliki hit "Johnny be good" i tako izazvao velike promene u buducnosti rock and rolla.

Poslednja izmena:
Izvini, bilo je prilično nisko.
Ma nema veze, ovde se samo zabavljamo pa i u skladu sa tim otkucam komentar i ne gleadm sta sam pisao. Meni bi trebao telefon velicine tableta 13" da mi tastatura otprilike bude OK za palceve. Pitam se gde bi toliki telefon stao, cak i da je na preklop.

EDIT.
Supruga mi je rodjena 15.decembra a pre nje sam bio u dugoj vezi sa nekom devojkom koja je rodjena 14.decembra. Na neku foru je ona saznala za to i to je na kraju postala nasa interna sala, sala oko zabune sa datumima 14 ili 15.decembar. No, meni se jednom desilo da sam ubo dan kada je ona bila bilo nervozna a ja sam greskom otkucao nesto u stilu "Bas se radujem tom 14.decembru, volim taj datum.", stvarno greskom - "4" i "5" su na tastaruri jedno pred drugoga. Dva dana posle toga nisam smeo kuci, spavao sam kod prijatelja.

Poslednja izmena:
Ma nema veze, ovde se samo zabavljamo pa i u skladu sa tim otkucam komentar i ne gleadm sta sam pisao. Meni bi trebao telefon velicine tableta 13" da mi tastatura otprilike bude OK za palceve. Pitam se gde bi toliki telefon stao, cak i da je na preklop.

EDIT.
Supruga mi je rodjena 15.decembra a pre nje sam bio u dugoj vezi sa nekom devojkom koja je rodjena 14.decembra. Na neku foru je ona saznala za to i to je na kraju postala nasa interna sala, sala oko zabune sa datumima 14 ili 15.decembar. No, meni se jednom desilo da sam ubo dan kada je ona bila bilo nervozna a ja sam greskom otkucao nesto u stilu "Bas se radujem tom 14.decembru, volim taj datum.", stvarno greskom - "4" i "5" su na tastaruri jedno pred drugoga. Dva dana posle toga nisam smeo kuci, spavao sam kod prijatelja.
tu ti ne pomaze ni vremeplov... :lol:

Да нешто из прошлости промениш или да поново проживиш?

Ja ne bih nista menjao, samo bih gledao . . . kako muskarci ugnjetavaju zene. Salim se. Hteo bih da vidim da li je tacno da su Srbi stariji od ameba i da li je rec "thunder" nastala od srpske reci "tandrk".

Inace, sto se tice opcije pod broj jedan, devojka uopste nije lepa ( lici na neku sa Blistog Istoka, i to na primerak koji nije lepsi, no offense to people from Bliski Istok ) a bio bi s njom samo 5 godina. Znaci nikakva opcija.

Poslednja izmena:

Back