Šta bi htela, Tinderella?

Mozda nas postavljac teme nije dzordz kluni, to je ok.
Ali ako postoji disbalans, on bi pamelu a nece dzuliju roberts, a pamela bi klunija ali nece ben afleka e jbg hehhe
Znaci, ljudi zele barbiku, a ljute se jer i barbika hoce kena
А шта онда ја да радим као Џим Кери? Хоћу ону што је била Медуза а сад Кока ?
 
Док сам загрејан ,немој пустити да се охладим 😉
Cool Down Season 2 GIF by Friends
 
Davno beše kad neo se maja po sajtovi al evo neki od dobrih upada na koje sam odgovorila
Ćao, verujem da ti je inbox pun računajući profil koji je sjajan ,ali mene zanima još mnogo toga o Tebi , npr SVE :cvet:

Ne znam šta da kažem , tražim jedno pozz I tebi pa posle ću da se patim dalje hrabro.

Napisala si na profilu If you don't know what SRBIJA DO TOKIJA means please skip up,a ja Ne da znam nego sam Pisao to na zidu, eeej :D

(zadnji JE KLIKNUT NA favorite)...



ono što skipujemo većinom je ćao/zdravo,lepotice/ lepa si itd.
 
Davno beše kad neo se maja po sajtovi al evo neki od dobrih upada na koje sam odgovorila
Ćao, verujem da ti je inbox pun računajući profil koji je sjajan ,ali mene zanima još mnogo toga o Tebi , npr SVE :cvet:

Ne znam šta da kažem , tražim jedno pozz I tebi pa posle ću da se patim dalje hrabro.

Napisala si na profilu If you don't know what SRBIJA DO TOKIJA means please skip up,a ja Ne da znam nego sam Pisao to na zidu, eeej :D


(zadnji JE KLIKNUT NA favorite)...


ono što skipujemo većinom je ćao/zdravo,lepotice/ lepa si itd.
 
Davno beše kad neo se maja po sajtovi al evo neki od dobrih upada na koje sam odgovorila
Ćao, verujem da ti je inbox pun računajući profil koji je sjajan ,ali mene zanima još mnogo toga o Tebi , npr SVE :cvet:

Ne znam šta da kažem , tražim jedno pozz I tebi pa posle ću da se patim dalje hrabro.

Napisala si na profilu If you don't know what SRBIJA DO TOKIJA means please skip up,a ja Ne da znam nego sam Pisao to na zidu, eeej :D


(zadnji JE KLIKNUT NA favorite)...


ono što skipujemo većinom je ćao/zdravo,lepotice/ lepa si itd.
Vomit Reaction GIF by MOODMAN
 

Back
Top